Acana Grasslands Kuzu Etli ve Ördekli Tahılsız Kedi Maması 4,5 kg
Acana Grasslands Kuzu Etli ve Ördekli Tahılsız Kedi Maması 4,5 kg
Acana Grasslands Kuzu Etli ve Ördekli Tahılsız Kedi Maması 4,5 kg

Acana Grasslands Ördekli Tahılsız Kedi Maması 4,5 kg (ZPT1009)

0,00
Marka : Acana
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺1.014,94(KDV Dahil)
İndirimli : ₺767,29(KDV Dahil)
Barkod : 064992714727
ürün detay 120 tl kargo kapıda ödeme

SKT 19/03/2022

TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİN

Geniş otlaklarımızdan ve kuzey göllerimizden ilhamını alan ACANA Grasslands batı Kanada’nın taze kuzu, serbest dolaşan ördek, bütün kuluçka yumurtaları, serbest avlanan kuzey turna balığı ve serbest dolaşan hindi içeriklerini sunmaktadır.  www.zoopet.com.tr orijinal ürün satış marketi.

Her gün WholePrey oranlarında TAZE veya ÇİĞ teslim edilen taze yöresel içeriklerle dopdolu olarak kedinizin evrimine uygun beslenmeyi taklit eden ACANA Grasslands kedinizi doğal ve tam olarak beslemektedir.

Her yerde güvenilen, sınırlı karbonhidrat ve zengin protein içeriğine sahip ACANA tüm ırk ve yaş evrelerindeki kedilerde en üst kondisyon seviyesini sağlamaktadır. İçeriklerimizi okuyun, siz de bize hak vereceksiniz.

KANADA’NIN EN İYİ VE EN TAZE İÇERİKLERİ

ACANA Grasslands bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, “insan tüketimine uygun” olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.

Çiğ, çayırda otlayan kuzu eti (%8), taze ördek (%8), taze bütün yumurta (%8), kuzu eti (%8), bütün ringa balığı eti (%8), hindi eti (%8), bütün bütün kırmızı mercimek, bütün nohut, kuzu yağı (%6), taze serbest avlanan turna balığı (%5), çiğ kuzu ciğeri (%4), taze ördek iç organları (ciğer, kalp, böbrek) (%4), taze hindi eti (%4), bütün yeşil mercimek, bütün barbunya fasulyesi,bütün sarı bezelye, kömür balığı yağı (%2), güneşte kurutulmuş kaba yonca,kurutulmuş kuzu kıkırdağı (%1), çiğ kuzu işkembesi (%1), kurutulmuş kahverengi yosun, taze kabak, taze balkabağı, taze yaban havucu, taze yeşil lahana, taze ıspanak, taze hardal yeşilliği, taze şalgam, taze havuç, taze kırmızı lezzetli elma, taze bartlett armutu, dondurularak kurutulmuş ciğer (kuzu ve ördek) (%0.1), taze kızılcık, taze yaban mersini, hindiba kökü, zerdeçal, süt devedikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi kökü, kuşburnu.

Takviye : Kolin, Çinko, Bakır.

Doğal olarak E vitamini ile korunmaktadır.

ETOBURLAR İÇİN TASARLANMIŞTIR

Biologically Appropriate mamalarımız kedilerin yeme anatomilerine uygun ve doğal beslenmeyi taklit eden bir beslenme analizi üretme üzerine tasarlanmıştır – ACANA’yı istenmeyen karbonhidratları sınırlayarak zengin besleyici protein ve yağlarla doldurduk.

 • GARANTİLİ ANALİZ

  Ham protein (min.) 37 %
  Ham yağ (min.) 20 %
  Ham kül (maks.) 8.5 %
  Ham lif (maks.) 3 %
  Nem (maks.) 10 %
  Kalsiyum (min.) 1.8 %
  Fosfor (min.) 1.4 %
  Taurin (min.) 0.15 %
  Omega-6 yağ asitleri (min.) 2.5 %
  Omega-3 yağ asitleri (min.) 1 %
  DHA (min.) 0.2 %
  EPA (min.) 0.2 %
 • VİTAMİNLER & MİNERALLER

  VİTAMİNLER

  Vitamin A 28 KIU/kg
  Vitamin D3 1,800 IU/kg
  Vitamin E 180 IU/kg
  Vitamin B1 (Tiamin) 25 mg/kg
  Vitamin B2 (Riboflavin) 20 mg/kg
  Vitamin B3 (Niasin) 120 mg/kg
  Vitamin B5 (Pan. Asit) 21 mg/kg
  Vitamin B6 (Piridoksin) 15 mg/kg
  Vitamin K 1 mg/kg
  Vitamin B12 0.20 mg/kg
  Folik Asit 2.00 mg/kg
  Kolin 3,500 mg/kg

  MİNERALLER

  Sodyum 0.40 %
  Klorid 0.70 %
  Potasyum 0.73 %
  Magnezyum 0.10 %
  Demir 213 mg/kg
  Çinko 200 mg/kg
  Bakır 24 mg/kg
  Manganez 17 mg/kg
  İodin 2.60 mg/kg
  Selenyum 0.90 mg/kg
 • AMİNO ASİTLER

  Lisin 2.39 %
  Treonin 1.40 %
  Metionin 0.76 %
  Isolösin 1.33 %
  Lösin 2.44 %
  Valin 1.66 %
  Arjinin 2.34 %
  Fenilalanin 1.42 %
  Histidin 0.76 %
  Tripitofan 0.35 %
  Sistin 0.35 %
 • BOTANİK İÇERİKLER

  Hindiba kökü 400 mg/kg
  Zencefil 100 mg/kg
  Süt devedikeni 100 mg/kg
  Dulavratotu kökü 100 mg/kg
  Lavanta 100 mg/kg
  Hatmi kökü 100 mg/kg
  Kuşburnu 100 mg/kg

  KEDİNİZİN EVRİMSEL BESLENMESİNİ YANSITAN ET BAZLI MAMALAR.

  Yakın Doğu yaban kedisi tüm evcil kedilerin atası ve en yakın akrabasıdır. Ve ürediği yıllar içerisinde ‘farklı görünümlü’ yüzlerce kedi üretmiştir ama yaban kedisi ve evcil kedinin sindirim sistemi işleyişi değişmeden kalmıştır, bu sebeple beslenme ihtiyaçlarının aynı kalmış olması hiç de sürpriz değildir.

  Ödüllü Biologically Appropriate felsefemiz oldukça basittir: kedilerin doğal beslenmesinde bulunmayan karbonhidratları ve sentetik içerikleri sınırlayarak kedilerin yemeye evrildikleri et miktarını, tazeliğini ve çeşitliliğini yansıtmak.

 • PROTEİN (%37) VE ET (%75) BAKIMINDAN ZENGİN

  Kediniz bir et oburdur ve biyolojik olarak et bakımından zengin bir beslenmeye ihtiyaç duymaktadır. Keskin dişleri, tek eklemli çenesi, kısa sindirim sistemi ile donatılmış olan evcil köpekler anatomik olarak etten gelen protein ve yağları parçalayacak şekilde yaratılmışlardır.

  İşte biz de bu sebeple ACANA Grasslands’i – mamalarımıza katmadan önce hepsi de insan tüketimine uygun olarak addedilmiş- çayırda otlamış kuzu, serbest dolaşan ördek, kuluçka yumurtaları ve tatlı su balığı dahil %75 et ile doldurduk

  Bezelye ve patates proteini konsantrelerinden tamamen ari olan ACANA, zengin protein içeriğini hayvan içeriklerinden (bitkilerden değil) sağlamakta, böylelikle de yağsız kas oranını desteklemekte ve kedinizi eksiksiz beslemektedir.

 • YÜKSEK TAZE ET İÇERİKLERİ (1/2)

  Taze etleri en doğal ve besleyici formlarında kullanıyoruz. Bu nedenle ACANA içerisindeki et ve balığın 1/2 si taze et olup, diğer ½ ise besleyici et proteinini konsantre kaynaktan sağlamak için kurutulmuş et ya da yağlardan oluşmaktadır.

 • BOL ÇEŞİTTE ETLER (5)

  Doğal beslenmenin sunduğu çeşitliliği düşünün: bugün yumurta, yarın bir ördek ya da kaz, diğer bir gün taze balık. Tabiat ana kedilerin sağlığını en üst noktada tutmak için çeşit çeşit proteinler ve yağlar sunmaktadır.

  İşte bu nedenle ACANA Grasslands doğal beslenmeyi taklit eden hepsi de zengin besleyici WholePrey oranlarında et, organ ve kıkırdaklardan oluşan çayırda otlamış hayvanların etleri, serbest dolaşan ördek, kuluçka yumurtaları ve tatlı su balık çeşitliliği sunmaktadır.

 • WHOLEPREY ORANLARI

  Tabiat Ana sonsuz bilgeliğiyle kedilerin ihtiyacını en mükemmel şekilde karşılamak için gerekli besinleri bütün hayvanlarda bir araya getirmiştir. Kas eti protein ve yağ sağlar; organlar vitaminler ve mineralleri sağlar, kemikler ve kıkırdak ise kalsiyum ve fosfor sağlar.

  ACANA et, organlar ve kıkırdağı WholePrey oranlarında sağlayarak besinlerin biyolojik olarak kullanılabilirliklerini yüksek tutar – bu şekilde de mamalara sentetik vitaminler veya takviye maddeleri katılması ihtiyacını önemli ölçüde azaltır.

 • SINIRLI KARBONHİDRAT (%23)

  Kedinizin beslenme gereksinimleri arasında karbonhidrat yer almaz, doğal beslenmede olsa bile, bu oran çok azdır. Karbonhidratlar, obezite ve diyabetin en başlıca sebeplerinden biri olarak bilinmelerine rağmen geleneksel kedi mamalarında genel olarak %50’den daha fazla oranda karbonhidrat içeriği bulunmaktadır.

  İşte bu nedenle ACANA toplam karbonhidrat içeriğini sınırlar, pirinç, tapyoka ve patates gibi hızlı sindirilen karbonhidratlar yerine kabak ve yeşillikler gibi sağlıklı, düşük glisemikli meyve ve sebzeler koyar. Bunlar kan dolaşımına yavaşça girer, kan şekerinde çıkışlara sebep olmaz ve potansiyel yağ depolanmalarını önler.

  KEDİNİZ ÖZELDİR

  ACANA’dan tüm ırk ve yaş evrelerindeki kediler yararlanabilir. Aynı sizin gibi kediniz de kendine hastır ve beslenme gereksinimleri çevreye, yaşa ve aktivitelerine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablo ihtiyaca göre ayarlanacak şekilde, bir başlangıç noktası sağlamaktadır. Kedinizi günde iki kez besleyiniz ve her zaman yanında temiz su bulundurunuz.


  KALORİ DAĞILIMI† 250 ml/120 gr‘lık standart bir ölçek kullanın. Kuru olarak veya hafifçe nemlendirerek servis edin. Veterinerinizle düzenli olarak görüşün. Tazeliğin korunmasına yardımcı olması için, torbayı sıkıca kapatmanızı ve serin, kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz.

  Geleneksel gıdalara kıyasla, ACANA‘nın verdiği kalorinin daha fazlası protein ve yağdan sağlanırken, daha azı karbonhidratlardan elde edilir ve obezite ile diyabet riski azaltılarak kedinizin sağlığı ve gelişimi en üst düzeye çıkarılır.

  Metabolize enerji 4040 kcal/kg’dır (250 ml/120 gr’lık ölçek başına 485 kcal), Bunun % 37′sı proteinden, % 21′ü meyve ve sebzelerden, %42′ı ise yağdan gelir.

FIRSAT ÜRÜNLERİ