Orijen Regional Red Tahılsız Sığır Etli Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması 5,4 Kg
Orijen Regional Red Tahılsız Sığır Etli Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg
Orijen Regional Red Tahılsız Sığır Etli Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg

Orijen Regional Red Tahılsız Sığır Etli Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması 5,4 Kg (ZPT1056)

0,00
Marka : Orijen
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺870,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺720,00(KDV Dahil)
Barkod : 064992282547
ürün detay 120 tl kargo kapıda ödeme

SKT 11/02/2022

BIOLOGICALLY APPROPRIATE | TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİN

TAZE ANGUS SIĞIRI, OVA BİZONU, ROMNEY KUZUSU VE YORKSHIRE DOMUZU www.zoopet.com.tr orijinal ürün satış marketi 

BIOLOGICALLY APPROPRIATE felsefemiz gayet basittir, kedilerin yeme evrimlerinde bulunan taze ve çeşitli etlerle beslenmeyi yansıtmaktadır.

%40 zengin besleyici protein oranı ve %17 ile sınırlı düşük glisemikli karbonhidratlarıyla ORIJEN tüm ırk ve yaş evrelerini evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre beslemektedir.

Diğer hiçbir kedi mamalarına benzemeyen ORIJEN’in etlerinin 2/3’ü TAZE (soğutulmuş, koruyucu içermez) veya başlıca 10 içeriği dahil ÇİĞ’dir (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez).

Etlerin 1/3’ü sadece taze etlerle sağlanamayacak konsantre besleyici protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de yavaşça kurutulmaktadır.

Yoğun besleyicilikte taze etler, organlar ve kıkırdak kedinizin ihtiyacı olan her besini sağlar- sadece çinko, bakır ve kolin takviyesi yapılmaktadır.

Bol miktarda eklenen dondurularak kurutulmuş morina balığı ciğer içeriği aromayı doğal yoldan artırırken ORIJEN’i zor beğenen kediler için bile inanılmaz lezzetli kılar.

%85 ET | %15 MEYVE VE SEBZELER

Taze angus sığırı (8%), Taze yaban domuzu eti (4%), taze çayır bizonu eti (4%), taze veya çiğ romney kuzu eti (4%), taze yorkshire domuz eti (4%), taze sığır ciğeri (4%), taze yaban domuzu ciğeri (4%), taze sığır işkembesi (4%), taze bütün ateş balığı (4%), taze tüm yumurta (4%), kuzu (suyu alınmış, 4%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 4%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 3,5%), bütün sardalya (suyu alınmış, 3,5%), koyun eti (suyu alınmış, 3,5%), sığır yağı (3,5%), taze sığır böbreği (3,5%), taze sığır kalbi (3,5%), domuz(suyu alınmış, 3,5%), bütün kırmızı mercimek, bütün yeşil mercimek, bütün yeşil bezelye, mercimek lifi, bütün nohut, bütün sarı bezelye, bütün pinto fasulyeleri, taze domuz ciğeri (1,5%), taze kuzu ciğeri (1,5%), Alaska morina balığı (suyu alınmış, 1,5%), ringa balığı yağı (1%), kuzu işkembesi (1%), sığır kıkırdağı (suyu alınmış, 1%), güneşte kurutulmuş yonca, sığır ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), sığır ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), kuzu ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), kuzu işkembesi (dondurularak-kurutulmuş), taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze yeşil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma, taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze ıspanak, taze şalgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini, bütün saskatoon meyveleri, hindiba kökü, zerdeçal kökü, boğa dikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi otu kökü, kuşburnu.

TAKVİYELER (kg başına): Besinsel takviyeler: Çinko şelat: 100mg; Bakır şelat: 11mg.; kolin klorid: 1200mg. Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

DOĞANIN İSTEDİĞİ GİBİ BESLEYİN

Kediniz yeme anatomisini Yakın Doğu vahşi kedisiyle paylaşmaktadır, bu da onun da taze et, protein ve yağ bakımından zengin ve çeşitli bir beslenmeye uygun olduğunu göstermektedir – yüksek işlenmişlikte karbonhidratlar ve nişastalara değil.

GARANTİLİ ANALİZ

Ham protein (min.) 40 %
Yağ içeriği (min) 20 %
Ham kül (maks.) 9.5 %
Ham lif (maks.) 3 %
Nem (maks.) 10 %
Kalsiyum (min.) 2.1 %
Fosfor (min.) 1.6 %
Magnesium (min.) 0.1 %
Taurine (min.) 0.2 %
Omega-6 yağ asitleri (min.) 2.5 %
Omega-3 yağ asitleri (min.) 1.1 %
DHA (min.) 0.25 %
EPA (min.) 0.2 %

KEDİNİZ BENZERSİZDİR

Kediniz ve yavru kediniz benzersizdir ve beslenme ihtiyaçları çevre, yaş ve hareketliliğine göre değişmektedir.

İşte biz de bu nedenle, aşağıdaki kılavuzla başlamanızı öneriyoruz daha sonra kilosunu gözlemleyerek ihtiyaç doğrultusunda porsiyonları düzenleyebilirsiniz. Günde iki kez mama veriniz ve her zaman taze ve su bulundurmayı unutmayınız.

Protein ve yağdan (ve karbonhidratlardan daha az) daha fazla kalori sağlayan, ORIJEN Regional Red doğal kedigil beslenmesini taklit edecek şekilde kalori dağıtımını yaparak obezite ve diabet riskini azaltır.

Metabolize Enerji 4120 kcal/kg (250ml/130g ölçek başına 535 kcalEn üst düzey kondisyon durumunu desteklemek için kalori dağılımı;%39 proteinden, %17 sebze ve meyvelerden, ve % 44 yağdan.

BIOLOGICALLY APPROPRIATE FELSEFEMİZ

Yakın Doğu vahşi kedisi tüm evcil kedilerin atası ve en yakın akrabasıdır. Ve ürediği yıllar içerisinde farklı görünümlü yüzlerce kedi üretmiştir ama vahşi kedi ve evcil kedinin iç işleyişleri değişmeden kalmıştır, bu yüzden beslenme ihtiyaçlarının da aynı kalmış olması bir sürpriz değildir. 5 Biyolojik olarak Uygun prensibimiz gayet basittir, kedilerin yeme evrimlerinde bulunan taze ve çeşitli etlerle beslenmeyi yansıtmaktadır.

 • (%85) BALIK VE (%40) PROTEİN BAKIMINDAN ZENGİN

  Tüm kediler et ve protein bakımından zengin bir beslenmeye uygundurlar. Keskin dişleri ve vücut mekanizmaları vücutları etten gelen protein ve yağı metabolize edecek şekilde yaratılmıştır. ORIJEN kedilerinizi biyolojik ihtiyaçlarına uygun olarak beslemektedir

  • 85% red meats and fish (2/3 FRESH or RAW and 1/3 gently dehydrated)
  • %15 düşük glisemikli sebze ve meyveler
  • %40 zengin besleyici et proteini
  • Mamalarımıza katılmadan önce, hepsi de %100 insan tüketimine uygun addedilen hayvanlardan gelen et içerikleri
  • Kurutulmuş etlerimiz insan tüketimine uygun addeddilen taze etlerden hazırlanmakta olup sadece taze etlerle sağlanamayacak konsantre besleyici et protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de yavaşça kurutulmaktadır.
  • Bitki proteini özütleri veya konsantreleri içermez (patates veya bezelye proteini)
  • Yüksek glisemikli karbonhidratlar içermez (tapyoka, patates, pirinç)
  • Glüten veya tahıl içermez.
 • EŞSİZ TAZE ET İÇERİKLERİ (2/3)

  Taze etler ödüllü ORIJEN mamalarının kurucu faktörüdür.

  • İçerisindeki etin 2/3’ü TAZE veya ÇİĞ olduğundan, yavru köpeğinizi en doğal ve besleyici yollardan temel besinlerle besler.
  • Etlerin 1/3’ünün, sadece taze etlerle elde edilemeyecek, besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla, düşük sıcaklıkta suyu çıkarılmaktadır.
 • ET ÇEŞİTLİLİĞİ (5)

  Doğada, kediler çok çeşitli etlerden faydalanırlar. Bu çeşitlilik , genel olarak yüksek işlenmişlikte ve nadiren taze olan tavuk veya kuzu gibi tek bir hayvansal protein içeren geleneksel kedi mamalarında kaybolur.

  İşte bu sebeple ödüllü ORIJEN Regional Red kedinizin ve yavru kedinizin en üst seviyede büyümesini ve gelişmesini sağlamak için Biyolojik olarak Uygun WholePrey oranlarında zengin çeşitlilikte taze etlerle dopdoludur.

  • Alberta Çiftliklerinden Angus Sığırı
  • Alberta Çiftliklerinden Yaban Domuzu
  • Alberta Çiftliklerinden Ova Bizonu
  • Alberta Çiftliklerinden Romney Kuzusu
  • Alberta Çiftliklerinden Yorkshire Domuzu
  • Kuzey Vancouver Adasından Bütün, Serbest Avlanan Pacific Sardalyası
 • WHOLEPREY ET ORANLARI

  WholePrey ORIJEN mamalarının evrimidir, et, organ ve kıkırdakları doğal beslenmeyi yansıtan oranlarda bir araya getirerek uzun sentetik içerik listelerine olan ihtiyacı devre dışı bırakır.

  • Et-protein ve yağ bakımından olduğu kadar A, B, D ve K Vitaminleri, bakır, kromyum, folik asit, demir, magnezyum, potasyum, selenyum ve çinko bakımından da temel bir besindir
  • Organlar| Vitaminler, mineraller, sağlıklı yağlar ve amino asitler dahil olmak üzere kedilerin gelişimi için ihtiyaç duyduğu her besin maddesi ile dopdolu olarak paketlenmiştir.
  • Yenilebilir Kemik | Kedinizin vücudunda kolayca emilebilen doğal formlarında kalsiyum, fosfor, magnezyum ve potasyum gibi zengin mineral kaynağıdır.
 • SINIRLI-KARBONHİDRAT (%20)

  Kediler etoburlardır ve aslında biyolojik olarak karbonhidratlara ihtiyaç duymazlar, fakat geleneksel kedi mamaları hala yüksek oranlarda patates ve tapyoka gibi sıklıkla obezite ve diyabetin başlıca sebebi olarak gösterilen yüksek glisemikli karbonhidratlar içerirler.

  Biyolojik olarak Uygun ORIJEN Regional Red protein bakımından zenginken sınırlı oranda mercimek, nohut, bal kabağı, yeşillikler ve meyveler gibi muhtemel yağ depolanmasını dramatik olarak azaltan karbonhidratlar içermektedir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
FIRSAT ÜRÜNLERİ