ACANA MAMA

Acana mamaları, ülkemizde ve yurt dışında satışı gerçekleltirilen en kaliteli mamalar arasındadır. Acana Kedi Maması ve Acana Köpek Maması minik dostlarınız için leziz, taze ve sağlıklıdır. Her şeyden önemlisi kesinlikle Acana Mama ürünleri gerçek etlerden, tüm denetimlerden başarıyla geçmiş şekilde, sağlık kritirelerine uygun şekilde üretilir. Acana, tahılsız mama üretimi yapan Kanada merkezli bir firmadır. Acana, yurt dışında birçok ödül almış, başarısı kanıtlamış bir mama markasıdır. Acana, mama üretiminin tüm aşamalarını kendisi sağlamaktadır ve bu üretimi sağladığı mutfağı yurt dışında sayısız ödüle layık görülmüştür.

Mama dünyasında tanınan ve bilinen tahıllı mamaların aksine Acana Mamada %75 net et içeriği bulunmaktadır. Bu yüzde oldukça büyük bir yüzdedir. İçeriklerde geri kalan oranlarda ise %40 arasında meyve sebze ya da %20 meyve, sebze ve %20 düşük glisemik indeksine sahip alberta yulafı bulunmaktadır. Mamaların içeriklerini kendi çiftliklerinde yetiştirdikleri hayvanlardan elde ettikleri kırmızı et, serbest dolaşan kümes hayvanlarından elde edilen beyaz et ve tuzlu-tatlı su balık etlerinden temin etmektedir. Acana ürünlerinde soya, şeker pancarı küspesi v.b gibi zararlı ürünler bulunmamaktadır. Bu içerikler Acana Mamayı çok kaliteli ve lezzetli mama haline getirmektedir. Acana Mamalarının tüm mamalarında karbonhidrat değeri sınırlandırılmış ve bu sayede minimum düzeydedir.

Acana Mama ile hem mutlu olan hem de lezzetli mamanın tadınan varan minik dostlarınız sağlıklı bir ömür geçirecektir. Özellikle köpeklerin biyolojik beslenmesine en uygun mamayı sunmayı hedefleyen Acana, yüksek kaliteli üretmenin yanı sıra sokak hayvanlarına da yardım eden bir işletmedir. Sosyal sorumluluk projelerinde en ön sırada yer alan Acana, kendi ülkesinde de bu anlamda daima takdir toplamaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİ

Mama değiştirmeye karar verdiğinizde en az 7 en fazla 10 günde tamamlamalısınız. Ani mama değişikliklerinde alerjik ve İshal Sorunları ile karşılaşılması olasıdır.

Acana Kedi Maması ve Acana Köpek Mamalarını ZooPet'ten Avantajlı Fiyatlar Süpriz Hediyeler Ve Her Siparişinizin Sonunda Sipariş Tutarınızın %5 i Kadar ZooPara Kazanma Fırsatlarıyla Sipariş Verebilirsiniz 

 

FIRSAT ÜRÜNLERİ