Sipariş iptali, iade ve değişimler
Siparişimden/Üründen vazgeçmek istiyorum, nasıl iptal edebilirim?

Sipariş ettiğiniz ürünü elinize geçmeden iptal etmek istiyorsanız bir talep oluşturarak departmanlar seçeneğinden "İade Etmek / Değiştirmek İstiyorum" seçeneğini seçerek tarafımıza bildirebilirsiniz.

Siparişiniz elinize ulaşmış ve iptal etmek istiyorsanız:

Anlaşmalı YURT İÇİ ile tekrar ürünü Zoopet Evcil hayvan Ürünleri LTD ŞTİ Yahya Kemal Mah. Okul Cad. No:2/A Kağıthane / İstanbul adresine gönderiniz. Promosyonlu ürünler alındığında, ürünle birlikte mutlaka promosyonu da gönderilmelidir. Ürün mutlak suretle orijinal ambalajı ile birlikte iade edilebilir. Aksi taktirde iptal işleminiz yapılmayacaktır.

Siparişiniz elinize ulaştı ve kısmi iade yapmak istiyorsanız: 
İade edeceğiniz ürünü anlaşmalı YURT İÇİ İADE KODU 700421644 ile Yahya Kemal Mah. Okul Cad. No:2/A Kağıthane / İstanbul adresine gönderiniz.

İade bilgisini mutlaka "İade Etmek / Değiştirmek İstiyorum" departmanını seçerek tarafımıza talep olarak göndermeniz gerekmektedir. Kısmi iadelerde kargo ücreti iade edilmeyeceği unutulmamalıdır.

Ürün ve/veya ürünlerin iade işlemi:

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürün iade talebinizi sisteme giriş yaptıktan sonra üyelik menüsü altındaki "İptal / İade Taleplerim" adımlarını takip ederek yapabilirsiniz.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi Zoopet  tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (Eksik ürün, Hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa Zoopet Evcil hayvan Ürünleri LTD ŞTİ ulaştığı andan itibaren 2-7 gün içerisinde iade tutarı müşteriye iade edilir. Kredi kartına iade bankanız tarafından bir kaç gün içerisinde yapılmaktadır. Bu süre üzerinde Zoopet Pet Marketin herhangi bir etkisi yoktur ve tamamen bankanın tasarrufundadır.

Zoopet Evcil hayvan Ürünleri, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade nedeni ile ilgili olarak gönderilen ürünün Zoopet te gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 2-7 iş günü içinde, kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 2-7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İade Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Hatırlatma; Teslimat sırasında tespit edilen hasarlı veya bozuk ürünlerin geri gönderimi sırasında firmamız tarafından bildirilen kargo firması tercih edilmelidir. Başka kargo şirketleriyle gönderilen ürünlerin kargo ücretleri tamamen göndericiye aittir.

Kapsam Dışı Sözleşmeler - Bu Yönetmelik hükümleri; 

- Son Kullanma Tarihi Olan Ambalajı Açılmış Ürünler

a) Hijyenik ürünlerin hiçbir sebeple iadesi yoktur.(ambalajı açılmış kedi yada köpeğinizin bedenine temas etmiş olması)

b) Kedi tuvalet ürünleri ( Ambalajı açılmasa dahi!)
c) Tırnak makası, fırça, tarak gibi kolay kontaminasyona uygun ürünler( Ambalajı açılmasa dahi!)
d) Tek kullanımlık ürünler.
e) Göz, kulak damlası gibi ağızı açıldıktan sonra kullanım süresi olan ürünler.
f) Külotlar ve pedler.

g) İsimliklerde değişim ya da iade yoktur. 

h) Havlama Önleyici Eğitim Tasması değişim ya da iadesi bulunmamaktadır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR