ADVANCE MAMA
 

Advance mama markası kaliteden ödün vermeyen mama markalarındandır. Advance mamaları, Affinity''nin üstün kaliteli kedi maması ve köpek maması grubudur. Veteriner tarafından formüle ve tavsiye edilen bir markadır. Advance, minik dostunuzun bağışıklık sistemini güçlendirir ve sağlıklı bir ömür geçirmesine katkıda bulunur.

Advance minik dostunuz için harika bir seçimdir. Advance marka mamalar her ırktan ve yaştan kedi ve köpek için uygun, özel besinsel ihtiyaçlarına da yönelik olan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu değerli mama markası Advance, zaten muhteşem lezzeti ve sindirilebilirliği ile ülkemizde beğeniyle tüketilmektedir.
 

ÖNEMLİ BİLGİ

Mama değiştirmeye karar verdiğinizde en az 7 en fazla 10 günde tamamlamalısınız. Ani mama değişikliklerinde alerjik ve İshal Sorunları ile karşılaşılması olasıdır.

Advance Kedi Maması Ve Advance Köpek Mamalarını  ZooPet'ten Avantajlı Fiyatlar Süpriz Hediyeler Ve Her Siparişinizin Sonunda Sipariş Tutarınızın %5 i Kadar ZooPara Kazanma Fırsatlarıyla Sipariş Verebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR