Hill'S SCIENCE PLAN  MAMA


Hill's mamaları ülkemizde uzun yıllardır tüketilen en kaliteli mamalardan birisi olsa da dünya çapındaki serüvenine çok daha evvel başlamıştır. Evcil hayvan mamalarının tarihi aslında olağanüstü bir veteriner olan Dr. Mark Morris ile başladı. O öyle bir veterinerdi ki, evcil hayvan sağlığını kendi sağlığımız kadar ciddiye almamız gerektiğine inanıyordu. Hill's mamaları işte böyle bir inanışla hareket ediyor.

Çok sayıda kapsamlı kanıta dayalı klinik beslenme araştırmasıyla desteklenen bu büyük mama markası Hill’s, hayvanların kendine özel ve geniş yelpazeye yayılmış ihtiyaçlarını karşılamak için formüle edilen en yüksek kaliteli evcil hayvan ürünlerini sunmaya çalışmaktadır. Özel menüleri, çeşitleri olan bu markanın örneğin yeni doğmuş kedi ve köpek yavrularından ileri yaşlardaki kedi ve köpeklere kadar evcil hayvanlar için ürettiği, biyoloji temelli mamalar vardır.

Neredeyse tüm Veterinel kliniklerinin raflarında karşılaşmaya alıştığımız hill’s mama özellikle alerji yaşayan kedi ve köpekler için tavsiye edilen çeşitlere sahip markadır. Hill's amaç olarak insanlar ve evcil hayvanların arasındaki özel ilişkinin daha da güçlenmesi ve süresinin uzamasına yardımcı olmayı benimsemiştir. Bu da bu markanın ne kadar sağlam temellerle kurulduğunu bize anlatmaktadır.

Hill's kedi mamaları aynı Hill's köpek mamaları gibi Hill's mutfaklarında gayretle, sabırla ve her şeyden önemlisi az önce bahsettiğimiz büyük amaca uygun olarak yıllardır üretilmektedir.
 

ÖNEMLİ BİLGİ

Mama değiştirmeye karar verdiğinizde en az 7 en fazla 10 günde tamamlamalısınız. Ani mama değişikliklerinde alerjik ve İshal Sorunları ile karşılaşılması olasıdır.

Hill's Kedi Maması & Hills Köpek Mamalarını ZooPet'ten Avantajlı Fiyatlar Süpriz Hediyeler Ve Her Siparişinizin Sonunda Sipariş Tutarınızın %5 i Kadar ZooPara Kazanma Fırsatlarıyla Sipariş Verebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR