N&D FARMİNA  MAMA
 

N&D maması tüm ürünlerinde doğal koruyucu olarak tokoferolden zengin ekstraktlar kullanır. Doğal ve gerçek etlerden hazırlanan N&D fayda fiyat bakımından gerçekten doğru bir seçimdir. Ülkemizde son derece yaygın kullanımı olan bu mama markası, yıllardır ülkemizde tüketilmektedir. Farmina çatısında üretilen bu kaliteli mamanın çeşitleri benzersizdir.

Avrupa Birliği GDO'ya ne kadar izin vermiş olsa da N&D mamaları İlkel Tahıllı çeşidiyle fark yaratır. İlkel tahıllı (kılçıksız buğday ve yulaf) ve diğer GDO'suz içerikleri kullanarak potansiyel GDO'lu ürünleri çıkartıp GDO'suz ve TAHILSIZ içeriğe sahip mamalar üretmektedir. Tahılsız mamalar içerisinde ND mamaları en uygun fiyata ve en zengin içeriğe sahip mama markasıdır diyebiliriz.


 

ÖNEMLİ BİLGİ

Mama değiştirmeye karar verdiğinizde en az 7 en fazla 10 günde tamamlamalısınız. Ani mama değişikliklerinde alerjik ve İshal Sorunları ile karşılaşılması olasıdır.

N&D Kedi Maması Ve N&D Köpek Mamalarını ZooPet'ten Avantajlı Fiyatlar Süpriz Hediyeler Ve Her Siparişinizin Sonunda Sipariş Tutarınızın %5 i Kadar ZooPara Kazanma Fırsatlarıyla Sipariş Verebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR