ORİJEN MAMA
 

Orijen mamaları benzersiz içerikleriyle öne çıkar. Biyolojik olarak uygun mottosu ile tanınan bu büyük mama markası, aldığı sayısız ödülle de birçok hayvanseverin vazgeçilmezidir. Kedi ve köpekleri sadece bir evil hayvan olarak görmeyip, evrimsel yapılarına uygun olarak taze et ve protein bakımından zengin bir diyetle beslemeye yönelik tasarımlar yakalayan Orjien mamaları kaliteyi öne çıkarmayı hedefliyor.

Tüylü dostlarımızın her yerde güvendiği bu büyük marka, mamaları ve ödülleriyle bizlere de güven veriyor. Sağlıksız hiçbir malzemeyi, dışarıdan asla farklı bir malzemeyi laboratuarlarına sokmuyoruz diyen Orjijen ekibi, yıllardır kaliteden ödün vermiyor.

Kedi ve köpek mamalarında harika sonuçlar veren ödüllü mutfağında ayrıca hiçbir kedi mamasına benzemeyen Orijen mamalarının etlerinin 2/3’ü taze (soğutulmuş, koruyucu içermez) veya başlıca 10 içeriği dahil çiğdir. (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez). Etlerin 1/3’ü sadece taze etlerle sağlanamayacak konsantre besleyici protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de yavaşça kurutulmaktadır. Bu benzersiz bir özelliktir.

Ayrıca Orijen ve Acana aynı işletmeye aittir. Kaliteyi iki markada da yakalayan bu firmaya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

ÖNEMLİ BİLGİ

Mama değiştirmeye karar verdiğinizde en az 7 en fazla 10 günde tamamlamalısınız. Ani mama değişikliklerinde alerjik ve İshal Sorunları ile karşılaşılması olasıdır.

Orijen Kedi Maması Ve Orijen Köpek Mamalarını ZooPet'ten Avantajlı Fiyatlar Süpriz Hediyeler Ve Her Siparişinizin Sonunda Sipariş Tutarınızın %5 i Kadar ZooPara Kazanma Fırsatlarıyla Sipariş Verebilirsiniz 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR