PRO PLAN  MAMA

 

Proplan Mama, ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde çok kaliteli mamalardan sayılmaktadır. Proplan kedi maması ve Proplan köpek maması en çok tercih edilen mamalar arasında bulunan Pro Plan markasının lezzeti en seçici kedi ve köpekleri bile cezbeder niteliktedir. Köpek mamaları arasında seçkin bir yeri olan bu markanın en büyük gücü minik dostlarımızın bu mamayı yerken çok mutlu olmasıdır. Pro Plan markası, ürettiği mamalarının tüm çeşitlerinde itina ile seçilmiş kaliteli malzemeler kullanır.

Ülkemizde de çokça tercih edilen ProPlan mamalarının en büyük avantajı geniş kitlelere yayılmış bir marka bilinilirliği olmasıdır. Ülkemizde en çok tercih edilen markalar içerisinde ilk başta olan ProPlan, e-ticaret sitemizde sizlere en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde ek olarak kazanacağınız ZooPara ile de fırsatlarınızı katlayabilirsiniz. Ücretsiz kargo kampanyamız ise bu değerli markaya çok çok uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayacaktır.

ProPlan mamaları, evcil hayvanınızın tüm gereksinimlerine göre hazırlanmıştır. Çeşit olarak da çok zengin olan bu kaliteli mama minik dostunuzun vazgeçilmezi olacaktır.


 

ÖNEMLİ BİLGİ

Mama değiştirmeye karar verdiğinizde en az 7 en fazla 10 günde tamamlamalısınız. Ani mama değişikliklerinde alerjik ve İshal Sorunları ile karşılaşılması olasıdır.

Pro Plan Kedi Maması Ve Pro Plan Köpek Mamalarını ZooPet'ten Avantajlı Fiyatlar Süpriz Hediyeler Ve Her Siparişinizin Sonunda Sipariş Tutarınızın %5 i Kadar ZooPara Kazanma Fırsatlarıyla Sipariş Verebilirsiniz.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR