ROYAL CANİN 

 

Royal Canin markası dünya çapında bir mama markasıdır. Royal Canin Kedi Maması ve Royal Canin Köpek Maması ülkemizde de yıllardır satışı gerçekleştirilen evcil hayvan sahipleri tarafından da güvenle alınmaktadır. Royal Canin mamaları özellikle veteriner kliniklerinin de tavsiye ettiği bir mama markasıdır. Royal Canin markasıyla tanışan bir tüketici kolay kolay farklı bir markayı almaz diyebiliriz. Bu sebple mama satış alanlarında bu işletmelerin raflarında görmeye alıştığımız, sağlık sorunlarına özel ürün çeşitliliğine sahip mama markası Royal Canin'dir.

Royal Canin mamaları ülkemizde e çok tercih edilen mama markalarının başında gelmektedir. Bu sebeple güvenle köpeğinize ya da kedinize bu mamayı yedirebilirsiniz. Köpeğinizin ırkına,yaşına,kilosuna ve özel gereksinimlerine göre hazırlanmış birçok seçeneğini de ayrıca Royal Canin markasında bulabilirsiniz. Genel olarak lezzetli içeriği sahip olduğu bilinen Royal Canin mama köpeğinizin geri çeviremeyeceği damak tadına özel lezzetlere sahiptir.
 

ÖNEMLİ BİLGİ

Mama değiştirmeye karar verdiğinizde en az 7 en fazla 10 günde tamamlamalısınız. Ani mama değişikliklerinde alerjik ve İshal Sorunları ile karşılaşılması olasıdır.

Royal Canin Kedi Maması & Royal Canin Köpek  Mamalarını ZooPet'ten Avantajlı Fiyatlar Süpriz Hediyeler Ve Her Siparişinizin Sonunda Sipariş Tutarınızın %5 i Kadar ZooPara Kazanma Fırsatlarıyla Sipariş Verebilirsiniz 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR