Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu ve Hindili Tahılsız Köpek Maması 2 kg
Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu ve Hindili Tahılsız Köpek Maması 2 kg

Acana Classics Prairie Poultry Tavuklu ve Hindili Tahılsız Köpek Maması 2 kg (ZPT1442)

0,00
Marka : Acana
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺391,23(KDV Dahil)
İndirimli : ₺311,42(KDV Dahil)
Barkod : 064992560218
ürün detay 120 tl kargo kapıda ödeme

SKT 03/06/2022

PRAIRIE POULTRY

TÜM CİNS VE YAŞLAR İÇİN

Modern köpekler atalarının yediği gıdaları sadece yiyebiliyor değillerdir aynı zamanda sağlıklarının en üst seviyede olması için buna ihtiyaçları bulunmaktadır.

Işte tam da bu sebeple ACANA Prairie Poultry yerel geniş arazi çiftliklerinden günlük olarak TAZE veya ÇİĞ WholePrey oranlarında teslim edilen serbest dolaşan tavuk, hindi ve kuluçka yumurtaları içermektedir.

Yüksek glisemikli tahıllar içermeyen ACANA, kondisyonu en üst noktasına çıkarmak için besleyici et proteini ve omega-3 yağ asitleri ile doludur. ACANA Classics kan şekeri seviyesini stabil tutmak ve yap depolama olasılığını azaltmak için düşük glisemikli işlenmemiş yulaflar içermektedir.

Ödüllü NorthStar mutfaklarımızda özel olarak taze, güvenilir ve sürdürülebilir içeriklerle hazırlanan ACANA’mızı seveceğinizi düşünüyoruz.

Daha da önemlisi köpeğinizin çok seveceğini düşünüyoruz.

KANADA’NIN EN İYİ VE EN TAZE İÇERİKLERİ

ACANA Prairie Poultry, tanıdığımız ve güven duyduğumuz kişiler tarafından yetiştirilen ve avlanan, insan tüketimine elverişli olduğu kanıtlanan ve sonrasında ödüllü mutfaklarımıza kadar her gün taptaze olarak ulaştırılan, eşi benzeri olmayan çeşitlilikte yöresel içerikler içerir!

Tavuk eti (25%), Çekilmiş yulaf (23%), Taze tavuk eti (5%), Taze tavuk sakatatları (ciğer, yürek, böbrek) (5%), Bütün kırmızı mercimek, Bütün yeşil bezelye, Bütün yeşil mercimek, Taze hindi eti (4%), Taze bütün yumurta (4%), Tavuk yağı (4%), Bütün garbanzo nohutu, Bütün sarı bezelye, Bütün yulaf, Ringa balığı yağı (3%), Güneşte kurutulmuş yonca, Mercimek lifi, Kurtulmuş esmer su yosunu, Taze kabak, Taze bal kabağı, Taze yaban havucu, Taze yeşil kıvırcık lahana , Taze ıspanak, Taze havuç, Taze kırmızı lezzetli elma, Taze barlett armudu, Dondurularak-kurutulmuş tavuk ciğeri (0.1%), Tuz, Taze kızılcık, Taze yaban mersini, Radika kökü, Zerdeçal kökü, Devedikeni, Dulavraotu kökü, Lavanta , Hatmi kökü, Kuşburnu .

SUPPLEMENTS: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Choline chloride, Zinc chelate, Vitamin B5.

ETOBURLAR İÇİN TASARLANMIŞTIR

Farklı görünebilirler ancak köpeğinizin anatomisi gri kurdunkiyle aynıdır. Bu da, bir etobura evrildiği ve et, protein ve yağ bakımından zengin bir besine adaptasyon geliştirdiği anlamına gelir.

Bu biyolojik olguya dayanarak ve Tabiat Ana’nın köpeğinize vereceği besinleri yansıtacak bir besinsel analiz ortaya koymak amacıyla, ACANA besleyici zengin proteinler ve yağları sunarken, istenmeyen karbonhidratları sınırlar.

 • GARANTİLİ ANALİZ

  Ham protein (min.) 29 %
  Ham yağ (min.) 17 %
  Ham kül (max.) 7.5 %
  Ham lif (max.) 5 %
  Nem (max.) 12 %
  Kalsiyum (min.) 1.3 %
  Fosfor (min.) 1.0 %
  Omega-6 fatty acids (min.) 2.6 %
  Omega-3 fatty acids (min.) 0.5 %
  DHA (min.) 0.1 %
  EPA (min.) 0.1 %
  Glukozamin (min.) 1200 mg/kg
  Kondroitin sülfat (min.) 900 mg/kg
  Linoleic acid (min.) 2.4 %
  Carbohydrate (NFE) 29.5 %
 • VİTAMİNLER & MİNERALLER

  VİTAMİNLER

  Vitamin A 10 KIU/kg
  Vitamin D3 1,000 IU/kg
  Vitamin E 170 IU/kg
  Vitamin B1 (Tiamin) 12 mg/kg
  Vitamin B2 (Riboflavin) 10 mg/kg
  Vitamin B3 (Niasin) 60 mg/kg
  Vitamin B5 (Pan. Asit) 30 mg/kg
  Vitamin B6 (Piridoksin) 7 mg/kg
  Vitamin B12 0.15 mg/kg
  Folik Asit 1.9 mg/kg
  Kolin 2,200 mg/kg

  MİNERALLER

  Sodyum 0.3 %
  Klorid 0.45 %
  Potasyum 0.7 %
  Magnezyum 0.1 %
  Demir 190 mg/kg
  Çinko 220 mg/kg
  Bakır 15 mg/kg
  Manganez 24 mg/kg
  İodin 1.9 mg/kg
  Selenyum 0.4 mg/kg
 • AMİNO ASİTLER

  Lisin 1.7 %
  Treonin 1.08 %
  Metionin 0.5 %
  Isolösin 1.09 %
  Lösin 1.95 %
  Valin 1.4 %
  Arjinin 1.9 %
  Fenilalanin 1.22 %
  Histidin 0.56 %
  Tripitofan 0.3 %
  Sistin 0.36 %
  Tirosin 0.8 %
  Metionin-Sistein 0.86 %
  Fenilalanin-Tirosin 2.02 %
 • BOTANİK İÇERİKLER

  Hindiba kökü 400 mg/kg
  Zencefil 100 mg/kg
  Süt devedikeni 100 mg/kg
  Dulavratotu kökü 100 mg/kg
  Lavanta 100 mg/kg
  Hatmi kökü 100 mg/kg
  Kuşburnu 100 mg/kg

  KÖPEĞİNİZ ÖZELDİR

  Her cins ve her boy köpek için bir ACANA mevcuttur. Tıpkı sizin gibi, köpeğiniz de benzeri olmayan bir bireydir ve beslenme gereksinimleri bulunduğu çevreye, yaşına ve aktivitesine göre çeşitlilik gösterir.

  Aşağıda bulunan tablo bir başlangıç noktası sağlamaktadır, sonrasında optimum ağırlık ve en üst kondisyonu yakalamak için ihtiyaç duyulan şekilde ayarlanabilecektir. Köpeğinizin ağırlığını izlemenizi ve oranları ihtiyaç doğrultusunda ayarlamanızı önermekteyiz. Köpeğinizi günde iki kere beslemenizi ve hazırda daima taze, temiz su bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

  † 250 ml/120 gr‘lık standart bir ölçek kullanın. Kuru olarak veya hafifçe nemlendirerek servis edin. Veterinerinizle düzenli olarak görüşün. Tazeliğin korunmasına yardımcı olması için, torbayı sıkıca kapatmanızı ve serin, kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz.

  KALORİ DAĞILIMI

  Geleneksel gıdalara kıyasla, ACANA‘nın verdiği kalorinin daha fazlası protein ve yağdan sağlanırken, daha azı karbonhidratlardan elde edilir ve obezite ile diyabet riski azaltılarak köpeğinizin sağlığı en üst düzeye çıkarılır.

  3493 kcal/kg’dır (250 ml/120 gr’lık ölçek başına 419 kcal). Bunun %30′u proteinden, %30’u meyve ve sebzelerden, %40’ı ise yağdan gelir.

  BIOLOGICALLY APPROPRIATE

  KÖPEĞİNİZİN EVRİMSEL BESLENMESİNİ YANSITAN ET-BAZLI MAMALAR.

  Gri kurt tüm evcil köpeklerin atasıdır. Üremenin devam ettiği yıllar boyunca “farklı görünümlü yüzlerce kurt ” üremiş olsa da günümüz köpekleriyle vahşi kuzenlerinin iç işleyişi aynı kalmıştır bu yüzden beslenme ihtiyaçlarının vahşi kuzenlerininkinin aynı kalmış olması bir sürpriz değildir.

  Ödüllü Biologically Appropriate felsefemiz oldukça basit: köpeklerin yeme evriminde bulunan et miktarını, tazeliği ve çeşitliliği taklit et, aynı zamanda da doğal beslenmelerinde bulunmayan karbonhidrat ve sentetik içerikleri sınırla.

 • ET VE PROTEİN AÇISINDAN ZENGİN (%50)

  Köpeğiniz et açısından zengin bir beslenme türüne adapte olmuştur. İşte tam da bu sebeple bizde %50 et içeriğine sahip ACANA Prairie Poultry’i, hepsi de insan tüketimine uygun olarak addedilen, bölge çiftliklerinden gelen serbest dolaşan tavuk ve hindi ve kuluçka yumurtalarıyla doldurduk.

  Çok az et ve çok çok nadir insan tüketimi zincirinden gelen etler içeren geleneksel köpek mamaları ile kıyaslayın.

 • ET PROTEİNİ AÇISINDAN ZENGİN (%29)

  Bugünün geleneksel köpek mamalarında sıkça yer alan bezelye ve patates proteinlerinden tamamen ari ACANA zengin protein içeriğini birinci sınıf hayvansal içeriklerden (bitkilerden değil) alır ve böylelikle köpeğinizin yağsız kas kütlesini destekler ve onu evrimsel ihtiyaçları doğrultusunda besler.

  Genel olarak protein açısından düşük (ve karbonhidrat açısından yüksek) veya protein taleplerini yükseltmek için uygun olmayan bitki protein konsantreleri kullanan geleneksel köpek mamaları ile kıyaslayın.

 • TAZE ET İÇERİKLERİ (1/3)

  Taze etleri en doğal, en besleyici şekilleriyle kullanıyoruz. İşte tam da bu nedenle ACANA Prairie Poultry içerisindeki 1/3 oranındaki kümes hayvanı tazedir ve fayda ve lezzetle doludur kalan 2/3 ise konsantre, doğal bir et protein kaynağı sağlaması için kurutulmuştur veya yağlardan oluşmaktadır. Ayrıca tüm etler, ki günümüzün evcil hayvan üreticilerinde oldukça ender rastlanan bir durumdur, insan tüketimi için uygun addedilen hayvanlardan gelmektedir.

  Çok nadir olarak özgün taze et içeren geleneksel köpek mamaları ile kıyaslayın.

 • BENZERSİZ ÇEŞİTLİLİKTE TAZE ETLER (3)

  Köpekler doğada çeşitli av hayvanlarından faydalanırlar.
  İşte tam da bu nedenle ACANA Prairie Poultry, doğal beslenmeyi taklit eden hepsi de zengin besleyici WholePrey oranlarında et, organ ve kıkırdaklarıyla serbest-dolaşan tavuk ve hindi ve bütün yumurta içerir, böylelikle de geleneksel köpek mamalarında bulunan sentetik katkı maddelerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

  Sadece bir veya iki çok nadir de WholePrey oranlarında et içeren uzun bir sentetik katkı maddesi listesi olan geleneksel köpek mamaları ile karşılaştırın.

 • SINIRLI KARBONHİDRAT (30%)

  Köpeğinizin doğal beslenme ihtiyacında, obezite ve diabetin başlıca sebebi olarak bilinen karbonhidrata çok az gereksinim vardır. İşte tam da bu sebeple ACANA, geleneksel mamaların neredeyse yarısını oluşturan karbonhidratları sınırlar ve düşük glisemikli tek tahıl kaynağı olarak işlenmemiş yulaflar kullanır. İşlenmemiş yulaflar kan dolaşımına yavaş yavaş girerek kan şekerinde oluşabilecek çıkışları engeller ve yağ depolanmasını azaltır.

  Genel olarak %50’den fazla karbonhidrat ve patates, tapyoka ve pirinç gibi obezite ve diabetle bağlantılı kan şekerinde çıkışlara yol açan yüksek glisemikli içerikler içeren geleneksel köpek mamaları ile karşılaştırın.

FIRSAT ÜRÜNLERİ