Orijen Fit-Trim Tahılsız Kilo Kontrolü İçin Diyet Kedi Maması 1,8 Kg
Orijen Fit-Trim Tahılsız Kilo Kontrolü İçin Diyet Kedi Maması 1,8 Kg
Orijen Fit-Trim Tahılsız Kilo Kontrolü İçin Diyet Kedi Maması 1,8 Kg

Orijen Fit-Trim Tahılsız Kilo Kontrolü İçin Diyet Kedi Maması 1,8 Kg (ZPT1058)

0,00
Marka : Orijen
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺395,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺315,00(KDV Dahil)
Barkod : 064992284183
ürün detay 120 tl kargo kapıda ödeme

SKT 19/01/2022

BIOLOGICALLY APPROPRIATE | FAZLA KİLOSU OLAN KEDİLER İÇİN

TAZE SERBEST DOLAŞAN TAVUK VE HİNDİ, KUUÇKA YUMURTALARI VE SERBEST AVLANAN BALIK  www.zoopet.com.tr orijinal ürün satış marketi 

EN ÜST SEVİYE VÜCUT KONDİSYONUNU SAĞLAMAK İÇİN KİLOLU KEDİLER PROTEİN BAKIMINDAN ZENGİN MAKUL ORANDA YAĞ VE SINIRLI KARBONHİDRAT İÇEREN BİR BESLENMEYE İHTİYAÇ DUYARLAR.

%44 zengin besleyici protein oranı ve %15’la sınırlı düşük glisemikli karbonhidratlarıyla ORIJEN kedilerinizi ve yavru kedilerinizi evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre beslemektedir.

Diğer hiçbir kedi ve yavru kedi mamalarına benzemeyen ORIJEN’in etlerinin 2/3’ü TAZE (soğutulmuş, koruyucu içermez) veya başlıca 10 içeriği dahil ÇİĞ’dir (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez).

Taze tavuk, hindi ve balıktan gelen etlerin 1/3’ünün suyu sadece taze etlerle sağlanamayacak besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla, 90°C’de kurutulmaktadır

Taze tavuk, hindi ve balıktan gelen etlerin 1/3’ünün suyu sadece taze etlerle sağlanamayacak besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla, 90°C’de kurutulmaktadır

Dondurularak kurutulmuş ciğer içeriği aromayı ve lezzetliliği doğal yoldan artırırken ORIJEN’in tadını yemek seçiciler için bile inanılmaz lezzetli kılar

%85 ET | %15 MEYVE VE SEBZELER

Taze tavuk eti (14%), taze tüm yumurta (6%), taze bütün ringa balığı (6%), taze hindi eti (6%), taze tavuk ciğeri (6%), taze bütün pisi balığı (4%), taze bütün uskumru (4%), taze bütün pasifik barlam balığı (4%), taze hindi ciğeri (4%), taze tavuk kalbi (4%), tavuk (suyu alınmış, 4%), hindi (suyu alınmış, 4%), Taze uskumru (suyu alınmış, 4%), bütün sardalya (suyu alınmış, 4%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 4%), Alaska kömür balığı (suyu alınmış, 4%), mercimek lifi, bütün kırmızı mercimek, bütün yeşil mercimek, bütün yeşil bezelye, bütün nohut, bütün sarı bezelye, bütün pinto fasulyeleri, bütün etiyopya fasulyeleri, tavuk kıkırdağı (suyu alınmış, 1%), taze hindi kalbi (1%), bütün mavi mezgit (suyu alınmış, 1%), tavuk yağı (0,5%), elma lifi, kurutulmuş su yosunu (DHA ve EPA kaynağı), Kabak (suyu alınmış), balkabağı (suyu alınmış), havuç (suyu alınmış), tavuk ciğeri (dondurularak kurutulmuş), hindi ciğeri (dondurularak kurutulmuş), taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze yeşil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma, taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze ıspanak, taze şalgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini, bütün saskatoon meyveleri, hindiba kökü, zerdeçal kökü, boğa dikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi otu kökü, kuşburnu.

TAKVİYELER (kg başına): Besinsel takviyeler: Çinko şelat: 100 mg; Bakır şelat: 11 mg; kolin klorid: 1200 mg Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

DOĞANIN İSTEDİĞİ GİBİ BESLEYİN

Her ne kadar farklı görünseler de kediniz DNA’sını ve yeme anatomisini Yakın Doğu vahşi kedisiyle paylaşmaktadır, bu da onun et bakımından zengin ve çeşitli bir beslenmeye uygun olduğunu göstermektedir – yüksek glisemikli karbonhidratlar ve tahıllarla değil.

GARANTİLİ ANALİZ

Crude protein (min.) 44 %
Yağ içeriği (min) 15 %
Ham kül (maks.) 10 %
Ham lif (maks.) 6 %
Nem (maks.) 10 %
Kalsiyum (min.) 1.4 %
Fosfor (min.) 1.1 %
Magnesium (min.) 0.1 %
Taurine (min.) 0.2 %
Omega-6 yağ asitleri (min.) 2.4 %
Omega-3 yağ asitleri (min.) 1 %
DHA (min.) 0.3 %
EPA (min.) 0.2 %
L-Carnitine 33 mg/kg

KEDİNİZ BENZERSİZDİR

Kediniz ve yavru kediniz benzersizdir ve beslenme ihtiyaçları çevre, yaş ve hareketliliğine göre değişmektedir.

İşte biz de bu nedenle, aşağıdaki kılavuzla başlamanızı öneriyoruz daha sonra kilosunu gözlemleyerek ihtiyaç doğrultusunda porsiyonları düzenleyebilirsiniz. Günde iki kez mama veriniz ve her zaman taze ve su bulundurmayı unutmayınız.

Protein ve yağdan (ve karbonhidratlardan daha az) daha fazla kalori sağlayan, ORIJEN Fit & Trim doğal kedigil beslenmesini taklit edecek şekilde kalori dağıtımını yaparak obezite ve diabet riskini azaltır.

Metabolize Enerji 3710 kcal/kg (250ml/130g ölçek başına 445 kcalEn üst düzey kondisyon durumunu desteklemek için kalori dağılımı;%47 proteinden, %16 sebze ve meyvelerden, ve % 36 yağdan.

BIOLOGICALLY APPROPRIATE FELSEFEMİZ

Yakın Doğu vahşi kedisi tüm evcil kedilerin atası ve en yakın akrabasıdır. Ve ürediği yıllar içerisinde farklı görünümlü yüzlerce kedi üretmiştir ama vahşi kedi ve evcil kedinin iç işleyişleri değişmeden kalmıştır, bu yüzden beslenme ihtiyaçlarının da aynı kalmış olması bir sürpriz değildir. 5 Biyolojik olarak Uygun prensibimiz gayet basittir, kedilerin yeme evrimlerinde bulunan taze ve çeşitli etlerle beslenmeyi yansıtmaktadır.

 • ET (%85) VE PROTEİN (%44)BAKIMINDAN ZENGİN)

  Tüm kediler et ve protein bakımından zengin bir beslenmeye uygundurlar. Keskin dişleri ve vücut mekanizmaları vücutları etten gelen protein ve yağı metabolize edecek şekilde yaratılmıştır. ORIJEN kedilerinizi biyolojik ihtiyaçlarına uygun olarak beslemektedir

  • %85 et içeriği ( 2/3 TAZE veya ÇİĞ ve 1/3 yavaş yavaş suyu çıkarılmış)
  • %15 düşük glisemikli sebze ve meyveler
  • %44 zengin besleyici et proteini
  • Mamalarımıza katılmadan önce, hepsi de %100 insan tüketimine uygun addedilen hayvanlardan gelen et içerikleri
  • Bitki proteini özütleri veya konsantreleri içermez (patates veya bezelye proteini)
  • Yüksek glisemikli karbonhidratlar içermez (tapyoka, patates, pirinç)
  • Glüten veya tahıl içermez.
 • EŞSİZ TAZE ET İÇERİKLERİ (2/3)

  Taze etler ödüllü ORIJEN mamalarının kurucu faktörüdür.

  • İçerisindeki etin 2/3’ü TAZE veya ÇİĞ olduğundan, yavru köpeğinizi en doğal ve besleyici yollardan temel besinlerle besler.
  • Etlerin 1/3’ünün, sadece taze etlerle elde edilemeyecek, besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla, düşük sıcaklıkta suyu çıkarılmaktadır.
 • ET ÇEŞİTLİLİĞİ (5)

  Doğada, kediler çok çeşitli etlerden faydalanırlar. Bu çeşitlilik , genel olarak yüksek işlenmişlikte ve nadiren taze olan tavuk veya kuzu gibi tek bir hayvansal protein içeren geleneksel kedi mamalarında kaybolur.

  İşte bu sebeple ödüllü ORIJEN Fit&Trim kedinizin ve yavru kedinizin en üst seviyede büyümesini ve gelişmesini sağlamak için Biyolojik olarak Uygun WholePrey oranlarında zengin çeşitlilikte taze etlerle dopdoludur.

  • Yöresel Çiftliklerden gelen taze serbest-dolaşan Cobb tavuğu
  • Yöresel Çiftliklerden gelen taze serbest dolaşan tavuk
  • Yöresel Çiftliklerden gelen taze ve bütün kuluçka yumurtaları
  • Kuzey Vancouver Adasından serbest olarak avlanan, taze bütün Pasifik Ringa balığı, Pisi balığı
 • WHOLEPREY ET ORANLARI

  WholePrey ORIJEN mamalarının evrimidir, et, organ ve kıkırdakları doğal beslenmeyi yansıtan oranlarda bir araya getirerek uzun sentetik içerik listelerine olan ihtiyacı devre dışı bırakır.

  • Et-protein ve yağ bakımından olduğu kadar A, B, D ve K Vitaminleri, bakır, kromyum, folik asit, demir, magnezyum, potasyum, selenyum ve çinko bakımından da temel bir besindir
  • Organlar| Vitaminler, mineraller, sağlıklı yağlar ve amino asitler dahil olmak üzere kedilerin gelişimi için ihtiyaç duyduğu her besin maddesi ile dopdolu olarak paketlenmiştir.
  • Yenilebilir Kemik | Kedinizin vücudunda kolayca emilebilen doğal formlarında kalsiyum, fosfor, magnezyum ve potasyum gibi zengin mineral kaynağıdır.
 • SINIRLI-KARBONHİDRAT (%15)

  Kediler etoburlardır ve aslında biyolojik olarak karbonhidratlara ihtiyaç duymazlar, fakat geleneksel kedi mamaları hala yüksek oranlarda patates ve tapyoka gibi sıklıkla obezite ve diyabetin başlıca sebebi olarak gösterilen yüksek glisemikli karbonhidratlar içerirler.

  Biyolojik olarak Uygun ORIJEN Fit & Trim protein bakımından zenginken sınırlı oranda mercimek, nohut, bal kabağı, yeşillikler ve meyveler gibi muhtemel yağ depolanmasını dramatik olarak azaltan karbonhidratlar içermektedir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
FIRSAT ÜRÜNLERİ