Orijen Regional Red Tahılsız Köpek Maması 2 Kg
Orijen Regional Red Tahılsız Köpek Maması 2 Kg

Orijen Regional Red Tahılsız Köpek Maması 2 Kg (ZPT1643)

0,00
Marka : Orijen
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺1.724,67(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.209,20(KDV Dahil)
Barkod : 064992184209
ürün detay kargo 500 tl

SKT 20/10/2025
SKT 20/10/2025

TÜM IRKLARA UYGUN MAMA

TAZE ANGUS SIĞIRI, OVA BİZONU, ROMNEY KUZUSU VE YORKSHIRE DOMUZU

DAKSUNDLARDAN DANUALARA KADAR, TÜM KÖPEKLER PROTEIN BAKIMINDAN ZENGİN VE ÇEŞİTLİ BİR BESLENMEYE İHTİYAÇ DUYARLAR.

%38 zengin besleyici protein oranı ve %18 ile sınırlı düşük glisemikli karbonhidratlarıyla REGIONAL RED tüm ırk ve yaş evrelerini evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre beslemektedir.

Diğer hiçbir köpek mamasına benzemeyen ORIJEN’in etlerinin 2/3’ü TAZE (soğutulmuş, koruyucu içermez) veya başlıca 10 içeriği dâhil ÇİĞ’dir (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez).

Taze etler, av hayvanı ve balıktan gelen etlerin 1/3’ü sadece taze etlerle sağlanamayacak besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de yavaşça kurutulmaktadır.

Yoğun besleyicilikte WholePrey oranlarında taze et , organlar ve kıkırdak köpeğinizin ihtiyacı olan her besini sağlar- sadece çinko takviyesi yapılmaktadır.

Dondurularak kurutulmuş ciğer içeriği aromayı doğal yoldan artırırken ORIJEN’i zor beğenenler için bile inanılmaz lezzetli kılar.

www.zoopet.com.tr Yetkili Satış Marketi 

%85 ET | %15 MEYVE VE SEBZELER

Taze angus sığırı (11%), Taze yaban domuzu eti (4%), taze çayır bizonu eti (4%), taze veya çiğ romney kuzu eti (4%), taze yorkshire domuz eti (4%), taze sığır ciğeri (4%), taze sığır işkembesi (4%), taze bütün sardalya balığı (4%), taze tüm yumurta (4%), taze yaban domuzu ciğeri (4%), kuzu (suyu alınmış, 4%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 4%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 4%), koyun eti (suyu alınmış, 4%), domuz(suyu alınmış, 4%), taze kuzu ciğeri (3,5%), taze kuzu işkembesi (3,5%), bütün sardalya (suyu alınmış, 3%), taze domuz ciğeri (3%), bütün kırmızı mercimek, bütün yeşil mercimek, bütün yeşil bezelye, mercimek lifi, bütün nohut, bütün sarı bezelye, bütün pinto fasulyeleri, sığır yağı (1%), domuz yağı (1%), ringa balığı yağı (1%), sığır kıkırdağı (suyu alınmış, 1%), sığır ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), sığır ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), kuzu ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), kuzu işkembesi (dondurularak-kurutulmuş), taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze yeşil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma, taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze ıspanak, taze şalgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini, bütün saskatoon meyveleri, hindiba kökü, zerdeçal kökü, boğa dikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi otu kökü, kuşburnu.

TAKVİYELER (kg başına): Besinsel takviyeler: Çinko şelat: 100 mg Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

DOĞANIN İSTEDİĞİ GİBİ BESLEYİN

Köpeğiniz yeme anatomisini gri kurtla paylaşmaktadır, bu da onun da et bakımından zengin ve çeşitli bir beslenmeye uygun olduğunu göstermektedir – yüksek glisemikli karbonhidratlar ve nişastalara değil.

GUARANTEED ANALYSİS

Ham protein (min.) 38 %
Yağ içeriği (min) 18 %
Ham kül (maks.) 9 %
Ham lif (maks.) 5 %
Nem (maks.) 12 %
Kalsiyum (min.) 2 %
Fosfor (min.) 1.4 %
Omega-6 yağ asitleri (min.) 2.3 %
Omega-3 yağ asitleri (min.) 1 %
DHA (min.) 0.2 %
EPA (min.) 0.15 %
Glukosamin (min.) 400 mg/kg
Kondroitin sülfat (min.) 250 mg/kg

KÖPEĞİNİZ BENZERSİZDİR

Köpeğiniz benzersizdir ve beslenme ihtiyaçları çevre, yaş ve hareketliliğine göre değişmektedir

İşte biz de bu nedenle, aşağıdaki kılavuzla başlamanızı öneriyoruz daha sonra kilosunu gözlemleyerek ihtiyaç doğrultusunda porsiyonları düzenleyebilirsiniz. Günde iki kez mama veriniz ve her zaman taze ve su bulundurmayı unutmayınız.

Protein ve yağdan daha fazla, karbonhidratlardan daha az kalori sağlayan, ORIJEN REGIONAL RED doğal beslenmeyi yansıtacak şekilde kalori dağıtımını yaparak obezite ve diyabet riskini azaltır.

Metabolize Enerji 3860 kcal/kg (250ml/120g ölçek başına 465 kcal. En üst düzey kondisyon durumunu desteklemek için kalori dağılımı;%39 proteinden, %19 sebze ve meyvelerden, ve % 42 yağdan.

BIOLOGICALLY APPROPRIATE FELSEFEMİZ

Gri kurt tüm köpeklerin atası ve en yakın akrabasıdır. Ve ürediği yıllar içerisinde farklı görünümlü yüzlerce kurt üretmiştir ama kurt ve köpeklerin iç işleyişleri değişmeden kalmıştır, bu yüzden beslenme ihtiyaçlarının da aynı kalmış olması bir sürpriz değildir. 5 Biyolojik olarak Uygun prensibimiz gayet basittir, köpeklerin yeme evrimlerinde bulunan taze ve çeşitli etlerle beslenmeyi yansıtmaktadır.

 • ET (%85) VE PROTEİN (%38)BAKIMINDAN ZENGİN

  Tüm köpeklerin keskin dişleri ve etten gelen protein ve yağı metabolize edecek vücutları vardır. ORIJEN  köpeklerinizi evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına uygun besleyecek şekilde tasarlanmıştır

  • %85 kırmızı et ve balık içeriği ( 2/3 TAZE veya ÇİĞ ve 1/3 yavaş yavaş suyu çıkarılmış)
  • %38 zengin besleyici et proteini
  • Mamalarımıza katılmadan önce, hepsi de %100 insan tüketimine uygun addedilen hayvanlardan gelen kırmızı et ve balık içerikleri
  • Kurutulmuş etlerimiz ve balığımız insan tüketimine uygun addedilen taze etler ve bütün balıklardan hazırlanmakta olup sadece taze etlerle sağlanamayacak konsantre besleyici protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de  kurutulmaktadır.
  • Bitkisel protein özütü veya konsantresi içermez (patates veya bezelye proteini)
  • Yüksek glisemikli karbonhidratlar içermez (tapyoka, patates, pirinç)
  • Glüten ve tahıl içermez
 • EŞSİZ TAZE ET İÇERİKLERİ (2/3)

  Taze etler ödüllü ORIJEN mamalarının kurucu faktörüdür.

  • İçerisindeki etin 2/3’ü TAZE veya ÇİĞ olduğundan, yavru köpeğinizi en doğal ve besleyici yollardan temel besinlerle besler.
  • Etlerin 1/3’ünün, sadece taze etlerle elde edilemeyecek, besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla, düşük sıcaklıkta suyu çıkarılmaktadır.
 • ET ÇEŞİTLİLİĞİ (6)

  Doğada, köpekler çok çeşitli etlerden faydalanırlar. Bu çeşitlilik yüksek işlenmişlikte ve nadir olarak taze tavuk veya kuzu kullanılan genel olarak tipik tek hayvansal protein içeren geleneksel köpek mamalarında kaybolur.

  İşte tam da bu sebeple ödüllü ORIJEN Regional Red köpeğinizin sağlığını en üst seviyede tutmak için Biyolojik olarak Uygun WholePrey oranlarında zengin taze balık çeşitliliği sunmaktadır.

  • Fresh Angus Beef from Alberta Ranches
  • Fresh Wild Boar from Alberta Ranches
  • Fresh Plains Bison Alberta Ranches
  • Fresh Romney Lamb Alberta Ranches
  • Fresh Yorkshire Pork Alberta Farms
  • Whole Wild Pilchard from North Vancouver Island
 • WHOLEPREY ET ORANLARI

  Tabiat Ana köpeğinizin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayabilmek için besinleri av hayvanlarının  bütününden ve balıktan almaktadır.  Orijen’in WholePrey oranlarındaki balık, organ ve kıkırdakları doğayı taklit ederek sentetik içeriklere olan ihtiyacı ortadan kaldırmakta, yalnızca çinko ve bakır eklenmektedir.

  • Et-protein ve yağ bakımından olduğu kadar A, B, D ve K Vitaminleri, bakır, kromyum, folik asit, demir, magnezyum, potasyum, selenyum ve çinko bakımından da temel bir besindir
  • Organlar-  köpeğinizin gelişimi için ihtiyaç duyduğu vitaminler, mineraller, sağlıklı yağlar ve amino asitlerle dolu
  • Yenilebilir Kemik – Köpeğinizin vücudunun kolaylıkla absorbe edebileceği doğal formda, zengin mineral, kalsiyum, fosfor, magnezyum ve potasyum kaynağı.
 • SINIRLI-KARBONHİDRAT (%20)

  Köpekler besinsel olarak karbonhidratlara ihtiyaç duymazken, geleneksel köpek mamaları hala yüksek oranlarda patates ve tapyoka gibi sıklıkla obezite ve diyabetin başlıca sebebi olarak gösterilen yüksek glisemikli karbonhidratlar içerirler.

  Biyolojik olarak Uygun ORIJEN Regional Red  protein bakımından zenginken sınırlı oranda mercimek, nohut, bal kabağı, yeşillikler ve meyveler gibi şekeri yavaşça salan ve muhtemel yağ depolanmasını dramatik olarak azaltan karbonhidratlar içermektedir

FIRSAT ÜRÜNLERİ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR