Orijen Six Fish 6 Balıklı Köpek Maması 2 kg
Orijen Six Fish 6 Balıklı Köpek Maması 2 kg

Orijen Six Fish 6 Balıklı Köpek Maması 2 kg (ZPT1641)

0,00
Marka : Orijen
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺1.596,92(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.210,00(KDV Dahil)
Barkod : 064992183202
ürün detay kargo 500 tl

SKT 26.10.2024
SKT 26.10.2024 kampanyalı

 

VANCOUVER ADASININ SOĞUK SULARINDAN BENZERSİZ ÇEŞİTLİLİKTE TAZE, BÜTÜN VE SERBEST OLARAK AVLANAN BALIKLAR.

%38 zengin besleyici protein oranı ve %18 ile sınırlı düşük glisemikli karbonhidratlarıyla ORIJEN SIX FISH tüm yaş evrelerindeki köpekleri evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre beslemektedir.

Diğer hiçbir köpek mamalarına benzemeyen ORIJEN balıklarının, başlıca 6 balık içeriği dahil, 2/3’ü TAZE (soğutulmuş, koruyucu içermez) veya ÇİĞ’dir (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez).

Taze bütün balığın 1/3’ü, sadece taze balıkla sağlanamayacak besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de yavaşça kurutulmaktadır.

Yoğun besleyicilikte taze bütün balık (balık eti, organlar ve kıkırdak dahil) köpeğinizin ihtiyacı olan her besini sağlar- sadece çinko ve bakır takviyesi yapılmaktadır.

Dondurularak kurutulmuş morina balığı ciğer içeriği aromayı doğal yoldan artırırken ORIJEN’i zor beğenen köpekler için bile inanılmaz lezzetli kılar.

www.zoopet.com.tr Yetkili Satış Marketi 

%85 ET | %15 MEYVE VE SEBZELER

Taze bütün sardalya balığı (18%), taze bütün pasifik uskumru (13%), taze bütün pasifik barlam balığı (12%), taze bütün pasifik pisi balığı (5%), taze bütün kaya balığı (5%), taze bütün dil balığı (5%), Taze uskumru (suyu alınmış 5%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 5%), Alaska morina balığı (suyu alınmış, 4,5%), bütün sardalya (suyu alınmış, 4,5%), bütün mavi mezgit (suyu alınmış, 4%), ringa balığı yağı (4%), bütün kırmızı mercimek, bütün yeşil mercimek, bütün yeşil bezelye, mercimek lifi, bütün nohut, bütün sarı bezelye, Ayçiçek yağı (soğuk-preslenmiş), bütün pinto fasulyeleri, Morina balığı ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze yeşil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma, taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze ıspanak, taze şalgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini, bütün saskatoon meyveleri, hindiba kökü, zerdeçal kökü, boğa dikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi otu kökü, kuşburnu.

TAKVİYELER (kg başına): Besinsel takviyeler: Çinko şelat: 100 mg; Bakır şelat: 11 mg Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

DOĞANIN İSTEDİĞİ GİBİ BESLEYİN

Köpeğiniz yeme anatomisini gri kurtla paylaşmaktadır, bu da onun da et bakımından zengin ve çeşitli bir beslenmeye uygun olduğunu göstermektedir – yüksek glisemikli karbonhidratlar ve nişastalara değil.

GUARANTEED ANALYSİS

Ham protein (min.) 38 %
Yağ içeriği (min) 18 %
Ham kül (maks.) 8 %
Ham lif (maks.) 5 %
Nem (maks.) 12 %
Kalsiyum (min.) 1.5 %
Fosfor (min.) 1.1 %
Omega-6 yağ asitleri (min.) 2.2 %
Omega-3 yağ asitleri (min.) 2.2 %
DHA (min.) 0.7 %
EPA (min.) 0.5 %
Glukosamin (min.) 1250 mg/kg
Kondroitin sülfat (min.) 1000 mg/kg

KÖPEĞİNİZ BENZERSİZDİR

Köpeğiniz benzersizdir ve beslenme ihtiyaçları çevre, yaş ve hareketliliğine göre değişmektedir

İşte biz de bu nedenle, aşağıdaki kılavuzla başlamanızı öneriyoruz daha sonra kilosunu gözlemleyerek ihtiyaç doğrultusunda porsiyonları düzenleyebilirsiniz. Günde iki kez mama veriniz ve her zaman taze ve su bulundurmayı unutmayınız.

Protein ve yağdan daha fazla, karbonhidratlardan daha az kalori sağlayan, ORIJEN SIX FISH doğal beslenmeyi yansıtacak şekilde kalori dağıtımını yaparak obezite ve diyabet riskini azaltır.

Metabolize Enerji 3860 kcal/kg (250ml/120g ölçek başına 465 kcal. En üst düzey kondisyon durumunu desteklemek için kalori dağılımı;%39 proteinden, %19 sebze ve meyvelerden, ve % 42 yağdan.

BIOLOGICALLY APPROPRIATE FELSEFEMİZ

Gri kurt tüm köpeklerin atası ve en yakın akrabasıdır. Ve ürediği yıllar içerisinde farklı görünümlü yüzlerce kurt üretmiştir ama kurt ve köpeklerin iç işleyişleri değişmeden kalmıştır, bu yüzden beslenme ihtiyaçlarının da aynı kalmış olması bir sürpriz değildir. 5 Biyolojik olarak Uygun prensibimiz gayet basittir, köpeklerin yeme evrimlerinde bulunan taze ve çeşitli etlerle beslenmeyi yansıtmaktadır.

 • BALIK (%85) VE PROTEİN (%38) BAKIMINDAN ZENGİN

  Tüm köpeklerin keskin dişleri ile etten ve balıktan gelen protein ve yağı metabolize edecek vücutları vardır. ORIJEN  köpeklerinizi evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına uygun olarak besleyecek şekilde tasarlanmıştır.

  • %85 balık ( 2/3 taze veya çiğ ve 1/3 yavaş yavaş kurutulmuş)
  • %38 zengin besleyici et proteini
  • Mamalarımıza katılmadan önce, %100 insan tüketimi için uygun addedilen balıklardan gelen içerikler.
  • Kurutulmuş balıklarımız insan tüketimine uygun addeddilen taze bütün balıklardan, konsantre besleyici protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de hazırlanmaktadır. (endüstri standartlarındaki kemikler ve kesilmiş parçalar gibi değil)
  • Bitkisel protein özütü veya konsantresi içermez (patates veya bezelye proteini)
  • Yüksek glisemikli karbonhidratlar içermez (tapyoka, patates, pirinç)
  • Glüten ve tahıl içermez
 • EŞSİZ BALIK İÇERİKLERİ (2/3)

  Taze etler va balıklar, ödüllü ORIJEN mamalarının kurucu faktörüdür.

  • İçerisindeki balığın 2/3’ü taze veya çiğ olduğundan, köpeğinizi en doğal ve besleyici yollardan temel besinlerle besler.
  • Taze bütün balığın 1/3’ü sadece taze balıkla sağlanamayacak besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla düşük sıcaklıkta kurutulmaktadır
 • BOL BALIK ÇEŞİDİ (6)

  Doğada, köpekler çok çeşitli etlerden faydalanırlar. Bu çeşitlilik yüksek işlenmişlikte ve nadir olarak kullanılan taze tavuk veya kuzu gibi tipik tek hayvansal protein içeren geleneksel yaşlı köpek mamalarında kaybolur.

  İşte bu sebeple ödüllü ORIJEN Six Fish köpeğinizi en üst sağlık seviyesinde beslemek için Biologically Appropriate WholePreyoranlarında zengin taze balık çeşitliliği sunmaktadır:

  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasfik Sardalyası
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Barlam Balığı
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Uskumru
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Pisi Balığı
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Kaya Balığı
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Dil Balığı
 • WHOLEPREY ET ORANLARI

  Tabiat Ana köpeğinizin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayabilmek için besinleri av hayvanlarının  bütününden ve balıktan almaktadır.  Orijen’in WholePrey oranlarındaki balık, organ ve kıkırdakları doğayı taklit ederek sentetik içeriklere olan ihtiyacı ortadan kaldırmakta, yalnızca çinko ve bakır eklenmektedir.

  WholePrey beslenme besinsel bir hazinedir:

  • Balık-protein ve yağ bakımından olduğu kadar A, B, D ve K Vitaminleri, bakır, kromyum, folik asit, demir, magnezyum, potasyum, selenyum ve çinko bakımından da temel bir besindir.
  • Organlar-  köpeğinizin gelişimi için ihtiyaç duyduğu vitaminler, mineraller, sağlıklı yağlar ve amino asitlerle dolu
  • Yenilebilir Kemik – Yavru köpeğinizin vücudunda kolayca emilebilen doğal formda, zengin mineral, kalsiyum, fosfor, magnezyum ve potasyum kaynağı.
 • SINIRLI-KARBONHİDRAT (%20)

  Köpekler besinsel olarak karbonhidratlara ihtiyaç duymazken, geleneksel köpek mamaları hala yüksek oranlarda patates ve tapyoka gibi sıklıkla obezite ve diyabetin başlıca sebebi olarak gösterilen yüksek glisemikli karbonhidratlar içerirler.

  Biyolojik olarak Uygun ORIJEN Six Fish protein bakımından zenginken sınırlı oranda mercimek, nohut, bal kabağı, yeşillikler ve meyveler gibi şekeri yavaşça salan ve muhtemel yağ depolanmasını dramatik olarak azaltan karbonhidratlar içerir.

FIRSAT ÜRÜNLERİ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR