Acana Kitten Tavuklu, Hindili Ve Somon Balıklı Yavru Kedi Maması 1,8 Kg
Acana Kitten Tavuklu, Hindili Ve Somon Balıklı Yavru Kedi Maması 1,8 Kg

Acana Kitten Tavuklu, Hindili Ve Somon Balıklı Yavru Kedi Maması 1,8 Kg (ACN120)

0,00
Marka : Acana
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺1.800,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.315,00(KDV Dahil)
Barkod : 064992723255
ürün detay kargo 500 tl

Yavru kediler için, tavuk, hindi ve balık içeren, kaliteli ve lezzetli, Acana Kedi Maması

SKT 08/2025 KAMPANYALI
SKT 08/2025

Acana Kitten Tavuklu, Hindili Ve Somon Balıklı Yavru Kedi Maması 1,8 Kg

 

Acana Yavru Kedi Maması, minik dostlarınızın kondisyonunun en üst seviyeye çıkmasını sağlayan özel bir mamadır. Kanada’nın en kaliteli etlerini içeren kedi maması yüksek proteinli özel içeriğiyle yavruların gelişiminin eksiksiz olmasını sağlar. Tavuk ve hindiden gelen yüksek protein ile yavru kediler ihtiyaç duydukları tüm enerjiyi kuru mamadan sağlayabilir. Aynı zaman mineral vitamin dengesiyle de hastalıklardan korunmalarına, eklem ve iskelet sistemlerinin en iyi şekilde gelişmesine yardımcı olur. Balıkla zenginleştirilen kuru kedi maması yavruların deri ve tüylerinin parlak, canlı olmasını da sağlar. Dökülmeleri azaltır, renk canlılığının korunmasına etkilidir. Aktif, iyi beslenen bir yavru kedi için Acana en iyi kuru mamaların başında yer alır.

 

Acana Kedi Maması Özellikleri;

 

 • KEDİNİZİN EVRİMSEL BESLENMESİNİ YANSITAN BALIK VE ET BAZLI MAMALAR.

  Yakın Doğu yaban kedisi tüm evcil kedilerin atası ve en yakın akrabasıdır. Ve ürediği yıllar içerisinde ‘farklı görünümlü’ yüzlerce kedi üretmiştir ama yaban kedisi ve evcil kedinin sindirim sistemi işleyişi değişmeden kalmıştır, bu sebeple beslenme ihtiyaçlarının aynı kalmış olması hiç de sürpriz değildir.

  Ödüllü Biologically Appropriate felsefemiz oldukça basittir: kedilerin doğal beslenmesinde bulunmayan karbonhidratları ve sentetik içerikleri sınırlayarak kedilerin yemeye evrildikleri et miktarını, tazeliğini ve çeşitliliğini yansıtmak.

 • ET VE BALIK (%75) VE PROTEİN (%38) BAKIMINDAN ZENGİN

  Kediniz bir et oburdur ve biyolojik olarak et bakımından zengin bir beslenmeye ihtiyaç duymaktadır. Keskin dişleri, tek eklemli çenesi, kısa sindirim sistemi ile donatılmış olan evcil köpekler anatomik olarak etten gelen protein ve yağları parçalayacak şekilde yaratılmışlardır.

  İşte biz de bu sebeple ACANA Kitten – mamalarımıza katmadan önce hepsi de insan tüketimine uygun olarak addedilmiş- serbest gezen tavuk, hindi ve somon balığıyla zenginleştirdik.

  Bezelye ve patates proteini konsantrelerinden tamamen ari olan ACANA, zengin protein içeriğini hayvan içeriklerinden (bitkilerden değil) sağlamakta, böylelikle de yağsız kas oranını desteklemekte ve kedinizi eksiksiz beslemektedir.

 • YÜKSEK TAZE ET İÇERİKLERİ (1/2)

  Taze et ve balıklarıen doğal ve besleyici formlarında kullanıyoruz.

 • WHOLEPREY ORANLARI

  Tabiat Ana sonsuz bilgeliğiyle kedinizin ihtiyacını en mükemmel şekilde karşılamak için gerekli besinleri bütün balıklarda bir araya getirmiştir. Et protein ve yağ sağlar; organlar vitaminler ve mineralleri sağlar, kemikler ve kıkırdaklar ise kalsiyum ve fosfor deposudur.

  ACANA doğal beslenmeyi taklit ederek balık, organlar ve kıkırdağı WholePrey oranlarında sağlar ve besinlerin biyolojik olarak kullanılabilirliklerini yüksek tutar – bu şekilde de mamalara sentetik vitaminler veya takviye maddeleri katılması ihtiyacını önemli ölçüde azaltır.

 • SINIRLI KARBONHİDRAT (%23)

  Kedinizin beslenme gereksinimleri arasında karbonhidrat yer almaz, doğal beslenmede olsa bile, bu oran çok azdır. Karbonhidratlar, obezite ve diyabetin en başlıca sebeplerinden biri olarak bilinmelerine rağmen geleneksel kedi mamalarında genel olarak %50’den daha fazla oranda karbonhidrat içeriği bulunmaktadır.

  İşte bu nedenle ACANA toplam karbonhidrat içeriğini sınırlar, pirinç, tapyoka ve patates gibi hızlı sindirilen karbonhidratlar yerine kabak ve yeşillikler gibi sağlıklı, düşük glisemikli meyve ve sebzeler koyar. Bunlar kan dolaşımına yavaşça girer, kan şekerinde çıkışlara sebep olmaz ve potansiyel yağ depolanmalarını önler.

 

Acana Kedi Maması İçeriği;

ACANA Pacifica bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, “insan tüketimine uygun” olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.

Taze tavuk %11, çiğ hindi %8, çiğ somon %8, kurutulmuş tavuk %8, kurutulmuş somon %8, kurutulmuş okyanus sardalyası %7, bütün kırmızı mercimek, bütün borlotti fasulyesi, tavuk yağı %6, kurutulmuş hindi %5, mercimek Bütün yeşillikler, bütün nohut, bütün çiğ okyanus sardalyası %5, taze tavuk sakatatı (karaciğer, kalp, taşlık), %3, taze yumurta %3, balık yağı %3, bezelye nişastası, bezelye lifi, çiğ hindi ciğeri %1, kurutulmuş deniz yosunu, taze bütün kabak, taze bütün kabak, taze bütün havuç, taze bütün elma, taze bütün armut, taze bütün kabak, kurutulmuş hindiba kökü, taze lahana, taze ıspanak, taze şalgam yeşillikleri, taze pancar yaprakları, bütün kızılcık, bütün yaban mersini bulundurun , bütün saskatoon meyveleri, zerdeçal kökü, deve dikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi kökü, gül meyveleri.

Takviye : E Vitamini, K Vitamini, Kolin, Çinko, Bakır.

Doğal olarak E vitamini ile korunmaktadır.

ETOBURLAR İÇİN TASARLANMIŞTIR

Biologically Appropriate mamalarımız kedilerin yeme anatomilerine uygun ve doğal beslenmeyi taklit eden bir beslenme analizi üretme üzerine tasarlanmıştır – ACANA’yı istenmeyen karbonhidratları sınırlayarak zengin besleyici protein ve yağlarla doldurduk.

 • GARANTİLİ ANALİZ

  Ham protein (min.) 38 %
  Ham yağ (min.) 19 %
  Ham kül (maks.) 9 %
  Ham lif (maks.) 3 %
  Nem (maks.) 10 %
  Kalsiyum (min.) 1.7 %
  Fosfor (min.) 1.1 %
  Taurin (min.) 0.15 %
  Omega-6 yağ asitleri (min.) 2 %
  Omega-3 yağ asitleri (min.) 2.2 %
  DHA (min.) 1 %
  EPA (min.) 0.8 %
 • VİTAMİNLER & MİNERALLER

  VİTAMİNLER

  Vitamin A 30 KIU/kg
  Vitamin D3 3,000 IU/kg
  Vitamin E 150 IU/kg
  Vitamin B1 (Tiamin) 20 mg/kg
  Vitamin B2 (Riboflavin) 20 mg/kg
  Vitamin B3 (Niasin) 100 mg/kg
  Vitamin B5 (Pan. Asit) 15 mg/kg
  Vitamin B6 (Piridoksin) 15 mg/kg
  Vitamin K 1.50 mg/kg
  Vitamin B12 0.20 mg/kg
  Folik Asit 2.00 mg/kg
  Kolin 3,000 mg/kg

  MİNERALLER

  Sodyum 0.50 %
  Klorid 0.80 %
  Potasyum 0.84 %
  Magnezyum 0.10 %
  Demir 105 mg/kg
  Çinko 150 mg/kg
  Bakır 23 mg/kg
  Manganez 12 mg/kg
  İodin 2.80 mg/kg
  Selenyum 1.00 mg/kg
 • AMİNO ASİTLER

  Lisin 2.86 %
  Treonin 1.59 %
  Metionin 1.00 %
  Isolösin 1.56 %
  Lösin 2.77 %
  Valin 1.85 %
  Arjinin 2.53 %
  Fenilalanin 1.57 %
  Histidin 0.81 %
  Tripitofan 0.42 %
  Sistin 0.36 %
 • BOTANİK İÇERİKLER

  Hindiba kökü 400 mg/kg
  Zencefil 100 mg/kg
  Süt devedikeni 100 mg/kg
  Dulavratotu kökü 100 mg/kg
  Lavanta 100 mg/kg
  Hatmi kökü 100 mg/kg
  Kuşburnu 100 mg/kg

   

  ACANA’dan tüm ırk ve yaş evrelerindeki kediler yararlanabilir. Aynı sizin gibi kediniz de kendine hastır ve beslenme gereksinimleri çevreye, yaşa ve aktivitelerine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablo ihtiyaca göre ayarlanacak şekilde, bir başlangıç noktası sağlamaktadır. Kedinizi günde iki kez besleyiniz ve her zaman yanında temiz su bulundurunuz.

  † 250 ml/120 gr‘lık standart bir ölçek kullanın. Kuru olarak veya hafifçe nemlendirerek servis edin. Veterinerinizle düzenli olarak görüşün. Tazeliğin korunmasına yardımcı olması için, torbayı sıkıca kapatmanızı ve serin, kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz.

   

  KALORİ DAĞILIMI

   

  Geleneksel gıdalara kıyasla, ACANA‘nın verdiği kalorinin daha fazlası protein ve yağdan sağlanırken, daha azı karbonhidratlardan elde edilir ve obezite ile diyabet riski azaltılarak kedinizin sağlığı ve gelişimi en üst düzeye çıkarılır.

  Metabolize enerji 4080 kcal/kg’dır (250 ml/120 gr’lık ölçek başına 490 kcal), Bunun % 36′sı proteinden, % 22′ü meyve ve sebzelerden, %42′ı ise yağdan gelir.

 

FIRSAT ÜRÜNLERİ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR