Orijen Six Fish Tahılsız Balıklı Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg
Orijen Six Fish Tahılsız Balıklı Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg
Orijen Six Fish Tahılsız Balık Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması 5,4 Kg

Orijen Six Fish Tahılsız Balıklı Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg (ZPT1054)

0,00
Marka : Orijen
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺395,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,00(KDV Dahil)
Barkod : 064992281182
ürün detay 120 tl kargo kapıda ödeme

SKT 20/04/2022

BIOLOGICALLY APPROPRIATE |TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİN

TAZE PASİFİK SARDALYASI, BARLAM BALIĞI, USKUMRU, PİSİ BALIĞI, KAYA VE DİL BALIĞI www.zoopet.com.tr orijinal ürün satış marketi 

BİYOLOJİK OLARAK PROTEİN BAKIMINDAN ZENGİN BİR BESLENMEYE İHTİYAÇ DUYAN KEDİNİZİ MEMNUN ETMEK İÇİN VANCOUVER ADASINDAN TAZE, SÜRDÜRÜLEBİLİR VE SERBEST OLARAK AVLANAN BALIKLARLA DOLUDUR.

%42 zengin besleyici protein oranı ve %16 ile sınırlı düşük glisemikli karbonhidratlarıyla ORIJEN SIX FISH tüm ırk ve yaş evrelerini evrimsel ve biyolojik ihtiyaçlarına göre beslemektedir.

Diğer hiçbir kedi mamalarına benzemeyen ORIJEN’in balıklarının, başlıca 6 balık içeriği dahil, 2/3’ü TAZE (soğutulmuş, koruyucu içermez) veya ÇİĞ’dir (şoklayarak dondurulmuş, koruyucu içermez).

Taze bütün balığın 1/3’ü sadece taze balıkla sağlanamayacak besleyici konsantre protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de yavaşça kurutulmaktadır.

Yoğun besleyicilikte taze bütün balık (balık eti, organlar ve kıkırdak dahil) kedinizin ihtiyacı olan her besini sağlar- sadece çinko, bakır ve kolin takviyesi yapılmaktadır.

Bol miktarda eklenmiş ve yavaş yavaş dondurularak kurutulmuş ciğer içeriği aroma ve lezzetliliği doğal yoldan artırırken ORIJEN’i zor beğenen kediler için bile inanılmaz lezzetli kılar.

%85 ET | %15 MEYVE VE SEBZELER

Taze bütün sardalya balığı (26%), taze bütün pasifik barlam balığı (9%), taze bütün pasifik uskumrusu (8%), taze bütün pasifik pisi balığı (5%), taze bütün kaya balığı (5%), taze bütün dil balığı (5%), Taze uskumru (suyu alınmış, 5%), bütün ringa balığı (suyu alınmış, 5%), bütün mavi mezgit (suyu alınmış, 5%), ringa balığı yağı (5%), Alaska morina balığı (suyu alınmış, 5%), bütün kırmızı mercimek, bütün yeşil mercimek, bütün yeşil bezelye, Ayçiçek yağı (soğuk-preslenmiş), bütün sardalya (suyu alınmış, 1,5%), mercimek lifi, bütün nohut, bütün sarı bezelye, bütün pinto fasulyeleri, Morina balığı ciğeri (dondurularak-kurutulmuş), taze bütün kabak, taze bütün balkabağı, taze yeşil kabak, taze yabani havuç, taze havuç, taze bütün kırmızı lezzetli elma, taze bütün bartlett armudu, taze kara lahana, taze ıspanak, taze ıspanak, taze şalgam yaprakları, esmer su yosunu, bütün kızılcık, bütün yaban mersini, bütün saskatoon meyveleri, hindiba kökü, zerdeçal kökü, boğa dikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi otu kökü, kuşburnu.

TAKVİYELER (kg başına): Teknolojik takviyeler: Doğal kaynaklı tokoferoller. Besinsel takviyeler (kg başına): Çinko şelat 100mg, Bakır şelat 11mg, Kolin Klorid 1200mg. Zooteknik takviyeler: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 CFU.

DOĞANIN İSTEDİĞİ GİBİ BESLEYİN

Kediniz yeme anatomisini Yakın Doğu vahşi kedisiyle paylaşmaktadır, bu da onun da taze et, protein ve yağ bakımından zengin ve çeşitli bir beslenmeye uygun olduğunu göstermektedir – yüksek işlenmişlikte karbonhidratlar ve nişastalara değil.

GARANTİLİ ANALİZ

Ham protein (min.) 42 %
Yağ içeriği (min) 20 %
Ham kül (maks.) 9 %
Ham lif (maks.) 3 %
Nem (maks.) 10 %
Kalsiyum (min.) 1.7 %
Fosfor (min.) 1.3 %
Magnesium (min.) 0.1 %
Taurine (min.) 0.3 %
Omega-6 yağ asitleri (min.) 2.1 %
Omega-3 yağ asitleri (min.) 2.1 %
DHA (min.) 0.8 %
EPA (min.) 0.5 %

KEDİNİZ BENZERSİZDİR

Kediniz ve yavru kediniz benzersizdir ve beslenme ihtiyaçları çevre, yaş ve hareketliliğine göre değişmektedir.

İşte biz de bu nedenle, aşağıdaki kılavuzla başlamanızı öneriyoruz daha sonra kilosunu gözlemleyerek ihtiyaç doğrultusunda porsiyonları düzenleyebilirsiniz. Günde iki kez mama veriniz ve her zaman taze ve su bulundurmayı unutmayınız.

Protein ve yağdan (ve karbonhidratlardan daha az) daha fazla kalori sağlayan, ORIJEN Six Fish doğal kedigil beslenmesini taklit edecek şekilde kalori dağıtımını yaparak obezite ve diabet riskini azaltır.

Metabolize Enerji 4120 kcal/kg (250ml/130g ölçek başına 535 kcalEn üst düzey kondisyon durumunu desteklemek için kalori dağılımı;%41 proteinden, %15 sebze ve meyvelerden, ve % 44 yağdan.

BIOLOGICALLY APPROPRIATE FELSEFEMİZ

Yakın Doğu vahşi kedisi tüm evcil kedilerin atası ve en yakın akrabasıdır. Ve ürediği yıllar içerisinde farklı görünümlü yüzlerce kedi üretmiştir ama vahşi kedi ve evcil kedinin iç işleyişleri değişmeden kalmıştır, bu yüzden beslenme ihtiyaçlarının da aynı kalmış olması bir sürpriz değildir. 5 Biyolojik olarak Uygun prensibimiz gayet basittir, kedilerin yeme evrimlerinde bulunan taze ve çeşitli etlerle beslenmeyi yansıtmaktadır.

 • (%85) BALIK VE (%42) PROTEİN BAKIMINDAN ZENGİN

  Tüm kediler balık ve protein bakımından zengin bir beslenmeye uygundurlar. Keskin dişleri ve vücut mekanizmaları etten gelen protein ve yağı metabolize edecek şekilde yaratılmıştır. ORIJEN kedilerinizi ve yavru kedilerinizi biyolojik ihtiyaçlarına uygun olarak beslemektedir

  • %85 et içeriği ( 2/3 TAZE veya ÇİĞ ve 1/3 yavaş yavaş suyu çıkarılmış)
  • %15 düşük glisemikli sebze ve meyveler
  • %42 zengin besleyici et proteini
  • Mamalarımıza katılmadan önce, %100 insan tüketimi için uygun addedilen balıklardan gelen içerikler.
  • Kurutulmuş balıklarımız insan tüketimine uygun addeddilen taze bütün balıklardan, konsantre besleyici protein kaynağı yaratmak amacıyla 90°C’de hazırlanmaktadır.
  • Bitki proteini özütleri veya konsantreleri içermez (patates veya bezelye proteini)
  • Yüksek glisemikli karbonhidratlar içermez (tapyoka, patates, pirinç)
  • Glüten veya tahıl içermez.
 • EŞSİZ BALIK İÇERİKLERİ (2/3)

  Taze balık ve etler ödüllü ORIJEN mamalarının temelini oluşturmaktadır.

  • İçerisindeki balıkların 2/3’ü TAZE veya ÇİĞ olduğundan, kedinizi en doğal ve besleyici yollardan temel besinlerle besler.
  • Sadece taze balıklarla sağlanması mümkün olmayan konsantre besleyici protein kaynağı yaratmak için balıkların 1/3’ü düşük sıcaklıkta kurutulmaktadır.
 • BOL BALIK ÇEŞİDİ (6)

  Doğada, kediler çok çeşitli etlerden faydalanırlar. Bu çeşitlilik , genel olarak yüksek işlenmişlikte ve nadiren taze olan tavuk veya kuzu gibi tek bir hayvansal protein içeren geleneksel kedi mamalarında kaybolur.

  İşte bu sebeple ödüllü ORIJEN Six Fish kedinizin ve yavru kedinizin en üst seviyede büyümesini ve gelişmesini sağlamak için Biyolojik olarak Uygun WholePrey oranlarında zengin çeşitlilikte taze etlerle dopdoludur.

  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasfik Sardalyası
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Uskumrusu
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Barlam Balığı
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Pisi Balığı
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Kaya Balığı
  • Kuzey Vancouver Adası’ndan Bütün, Serbest Avlanan Pasifik Dil Balığı
 • WHOLEPREY BALIK ORANLARI

  WholePrey ORIJEN mamalarının evrimidir, et, organ ve kıkırdakları doğal beslenmeyi yansıtan oranlarda bir araya getirerek uzun sentetik içerik listelerine olan ihtiyacı devre dışı bırakır.

  • Balık-protein ve yağ bakımından olduğu kadar A, B, D ve K Vitaminleri, bakır, kromyum, folik asit, demir, magnezyum, potasyum, selenyum ve çinko bakımından da temel bir besindir.
  • Organlar| Vitaminler, mineraller, sağlıklı yağlar ve amino asitler dahil olmak üzere kedilerin gelişimi için ihtiyaç duyduğu her besin maddesi ile dopdolu olarak paketlenmiştir.
  • Yenilebilir Kemik | Kedinizin vücudunda kolayca emilebilen doğal formlarında kalsiyum, fosfor, magnezyum ve potasyum gibi zengin mineral kaynağıdır.
 • SINIRLI-KARBONHİDRAT (%20)

  Kediler etoburlardır ve aslında biyolojik olarak karbonhidratlara ihtiyaç duymazlar, fakat geleneksel kedi mamaları hala yüksek oranlarda patates ve tapyoka gibi sıklıkla obezite ve diyabetin başlıca sebebi olarak gösterilen yüksek glisemikli karbonhidratlar içerirler.

  Biyolojik olarak Uygun ORIJEN Six Fish protein bakımından zenginken sınırlı oranda mercimek, nohut, bal kabağı, yeşillikler ve meyveler gibi muhtemel yağ depolanmasını dramatik olarak azaltan karbonhidratlar içermektedir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
FIRSAT ÜRÜNLERİ